Nopietnu veselības problēmu dēļ aktiera karjeru beidz Brūss Viliss

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Brūss Viliss
Brūss Viliss Foto: Publicitātes foto

Slavenais Holivudas aktieris Brūss Viliss (Bruce Willis) beidzis vairāk nekā 40 gadus ilgušo karjeru, jo viņam atklāta kognitīvās spējas ietekmējoša slimība, paziņoja 67 gadus vecā aktiera ģimene.

Filmu "Cietais rieksts" un "Lubene" aktiera meitas Rūmeras Vilisas vietnē "Instagram" publicētajā ģimenes paziņojumā lasāms, ka Vilisam atklāta afāzija, kas ietekmē cilvēka spēju uztvert runu vai izteikties citiem saprotami.

"Tā rezultātā un pēc ilgas prātošanas Brūss aiziet no karjeras, kas viņam nozīmēja tik daudz,"

piebilsts paziņojumā, kuru parakstījusi Vilisa sieva Emma, viņa bijusī sieva Demija Mūra un meitas Rūmera, Skauta, Talula, Meibela un Evelīna.

Bruce Willis
Bruce Willis Foto: Henry Nicholls

Pēdējās nedēļās valdījušas spekulācijas par Vilisa īstermiņa atmiņu, un viņš nepiedalījās svētdien ASV Kinoakadēmijas balvas "Oskars" pasniegšanas ceremonijā, kurā tika godināta Kventina Tarantīno 1994. gada filma "Lubene" ("Pulp Fiction"). Citas filmas zvaigznes Semjuels Džeksons, Uma Tūrmane un Džons Travolta kāpa uz "Dolby" teātra skatuves.

Karjeras, kas sākās pagājušā gadsimta 80. gados, laikā Viliss saņēmis "Zelta globusu" un divas "Emmy" balvas.

ASV Nacionālās Afāzijas asociācijas informācija liecina, ka slimība ir iegūti komunikācijas traucējumi, kas kavē cilvēka spējas uztvert valodu, tomēr neietekmē viņa intelektuālās spējas. Slimība ietekmē spēju runāt un saprast citus. Ierasti afāzijas cēlonis ir insults vai galvas trauma.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu