Maksims Galkins publisko pirmo video pēc Krievijas pamešanas

FOTO: instagram/maxgalkinru

Krievu humorists un kara nosodītājs Maksims Galkins vietnē "Instagram" vērsies pie saviem sekotājiem, publiskojot pirmo video pēc Krievijas pamešanas.

"Vēlos pateikt vienu svarīgu lietu - mani dārgie sekotāji man lūdz, lai uzturu sociālos tīklus tāpat kā agrāk - ar smieklīgiem video, kur redzami mani bērni, humoristisku saturu... 

Es neredzu nekādu iespēju to darīt - ne garīgi, ne morāli. Tāpēc mani sociālie tīkli nebūs tādi, kādi tie bija līdz 24. februārim.

Kas attiecas uz baumām, ažiotāžu, visām neglītajām runām par mani, manu ģimeni, vēlos teikt tā - nelasiet padomju avīzi no rītiem. Tās visas ir muļķības, uz kurām neredzu nekādu vajadzību atbildēt. Paldies par sapratni!" publiskotajā video vēsta Galkins, kurš redzams pārvietojoties ar velosipēdu.

Jau ziņots, ka Galkins 24. februārī, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, publiski pauda nostāju, ka ir pret karu.

Savukārt 2. martā krievu humorists savā "Instagram" ievietoja video no Arhangeļskas, kur redzami agresīvi noskaņoti viņa talanta cienītāji, kuri pēc viņa paziņojuma pret karu Ukrainā tagad pieprasa atgriezt naudu par viņa koncerta biļetēm.

Pēc notikušā klīda baumas, ka Galkins ar ģimeni - sievu Allu Pugačovu un abu dvīņiem pametuši Krieviju. Kā vēstīja Krievijas mediji, primadonna kopā ar vīru Maksimu Galkinu un dvīņiem Gariju un Ļizu bija manīti Vnukovas lidostā Maskavā 28. februārī. Kopš tā laika tiek runāts, ka ģimene uzturas Izraēlā. 

Pati Pugačova kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā publiskojusi vienu video savā "Instagram" kontā - kāda arhibīskapa runu, kurā viņš paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju.

Tomēr dziedātāja baumas atspēkoja: "Par agru priecājies, Andrjuša. Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās neskaitās emigrācija. Atgriezīšos - tiksim skaidrībā. Aiziešu uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

Uz augšu
Back