Viens vakars no tavas dzīves - "Kā es te attapos?"

TVNET
"Kā es te attapos?"
"Kā es te attapos?" Foto: publicitātes

22. un 23. aprīlī "Dirty Deal Teatro" norisināsies diskotēka, kurā četru mākslinieku gādībā skatītāji piedzīvos atkalsatikšanos. Performatīvās diskotēkas "Kā es te attapos?" iecere radās, izrādes komandai domājot par laiku, kurā dzīvojam, - laiku, kurā valda ne tikai neziņa par tālu nākotni, bet arī tuvu tagadni.

Mūsu ikdienā valdošo bezspēcību mākslinieki uz brīdi kliedēs nevis vienatnē, bet kopīgā pasākumā, kurā vēlas saprast - kā turpināt dzīvot?

Diskotēkā būs iespējams satikties gan ar komponista Platona Buravicka oriģinālmūziku, gan DJ Nieris audio eksperimentiem. Skaņas ceļojumu papildinās Elīzas Dombrovskas un Mārtiņa Gūtmaņa veidotas performances un pārdomas par to, kā mēs šeit attapāmies.

Platons Buravickis
Platons Buravickis Foto: publicitātes

"Kā es te attapos?" padarīs teātri par telpu, kur tiek apgriezta realitāte, vietu, kurā iziet no savām ikdienas lomām un pieņemt spēles noteikumus. Katrs skatītājs kļūs pats sev par horeogrāfu, dejos un aizmirsīsies, paralēli sekojot mākslinieku priekšnesumiem un domājot par savu ikdienas dzīvi uz pasaules fona.

"Kā es te attapos?"
"Kā es te attapos?" Foto: publicitātes

Nepalaid garām!

Uz augšu