Galkins asi nosoda Krievijas medijus: Jūs esat kā akli zirgi, kas mīca tos pašus sūdus

FOTO: instagram/maxgalkinru

Krievijas humorists un šovmenis Maksims Galkins sociālajos tīklos vērsās pret propagandas medijiem ar prasību pārtraukt nepatiesas informācijas izplatīšanu par viņa ģimeni.

19. aprīlī publiskotajā video vietnē "Instagram" Galkins atzīmē, ka viņa aicinājums ir vērsts uz vairākām publikācijām, kas nepārprotami ir rakstītas pēc pasūtījuma. Viņš uzsver, ka melu līmenis sasniedzis apoteozi.

Vairāki Krievijas mediji, piemēram, kanāls NTV, vēstīja, ka Galkins esot bijis iesaistīts slepkavībā, kas notikusi Izraēlā, un policija viņu aizturējusi.

"Es saprotu, ka jums ir pavēle ​​mani nomelnot, tāpēc sākat izdomāt, ka man te viss ir slikti - es eju pie friziera un sūdzos, ka bērnus nevar šeit iekārtot skolā, ka Allai ir pirmsinfarkta pazīmes. 

Paņemiet to papīra lapu, uz kuras jūs to uzrakstījāt, saņurciet to un atslaukieties!" saka Galkins.

Viņš norāda, ka mediju darbību Krievijā regulē Krievijas mediju uzraudzības dienests "Roskomnadzor" un tāpēc tie nevar rakstīt par to, kas patiešām šobrīd ir svarīgs. 

"Kāpēc jūs joprojām rakstāt par mani? Jūs bijāt tik noraizējušies, ka es ieņemu kāda vietu, ka daži jaunie talanti, patriotiski noskaņoti, nevar izlauzties uz skatuves. Tāpēc rakstiet par viņiem. Lieciet mani mierā.

Jūs esat kā akli zirgi, kas staigā uz riņķi un mīca tos pašus sūdus zem kājām. Nomierinieties!" pikts ir Galkins, video beigās nospļaujoties.

Jau ziņots, ka Galkins 24. februārī, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, publiski pauda nostāju, ka ir pret karu.

Savukārt 2. martā krievu humorists savā "Instagram" ievietoja video no Arhangeļskas, kur redzami agresīvi noskaņoti viņa talanta cienītāji, kuri pēc viņa paziņojuma pret karu Ukrainā tagad pieprasa atgriezt naudu par viņa koncerta biļetēm.

Pēc notikušā klīda baumas, ka Galkins ar ģimeni - sievu Allu Pugačovu un abu dvīņiem pametuši Krieviju. Kā vēstīja Krievijas mediji, primadonna kopā ar vīru Maksimu Galkinu un dvīņiem Gariju un Ļizu bija manīti Vnukovas lidostā Maskavā 28. februārī. Kopš tā laika tiek runāts, ka ģimene uzturas Izraēlā.

Pati Pugačova kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā publiskojusi vienu video savā "Instagram" kontā - kāda arhibīskapa runu, kurā viņš paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju.

Tomēr dziedātāja baumas atspēkoja: "Par agru priecājies, Andrjuša. Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās neskaitās emigrācija. Atgriezīšos - tiksim skaidrībā. Aiziešu uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

Uz augšu
Back