Video ⟩ Skatītājiem būs ļoti interesanti. "Krimināllieta iesācējam" ir klāt!

TVNET/LETA
Skatītājiem būs ļoti interesanti. "Krimināllieta iesācējam" ir klāt!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Kinoteātrī "Apollo kino Akropole" 20. aprīlī notika režisora Armanda Zvirbuļa filmai "Krimināllieta iesācējam" veltīta preses konference un divu pirmo daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam" sēriju demonstrēšana. Uz īsu sarunu aicinājām režisoru un seriāla aktierus - Diānu Kristu Stafecku un Ritvaru Loginu. Kā arī aicinājām iespaidos dalīties filmas skatītājus. 

Seriāla režisors Armands Zvirbulis TVNET atklāj, ka ideja par šo darbu ir jau kādus divdesmit gadus veca, bet līdz šim nav realizējusies. Kad tika izsludināts konkurss ar septiņām sērijām, tad viņš ar komandu uzreiz reaģēja.  

"Mēs esam uzbūruši vīziju par deviņdesmitajiem," saka režisors. 

"Man bija jārunā daudz krieviski, un es nerunāju krieviski ikdienā," pēc pirmizrādes TVNET stāsta jaunais aktieris Ritvars Logins, kurš atklāj, ka filmā redzamās viņa varoņa ūsas ir īstas. "Filmas iespaidā es tagad ņemu privātstundas un mācos krievu valodu."

"Šī ir filma, kurai jādomā līdzi. Man tas liekas kā liels bonuss," piebilst Logins. 

"Skatītājiem būs ļoti interesanti - tas ļoti aktuāls šajā laikā darbs,"

komentē jaunā aktrise Diāna Krista Stafecka.

Video: Armands Zvirbulis un filmas aktieri dalās pārdomās par seriālu.

Atgādinām, ka kinolente veidota pēc detektīvu meistara Andra Kolberga romāna "Meklējiet sievieti" motīviem. Spraigus notikumus septiņās sērijās uz ekrāniem izdzīvo gan Latvijā iecienīti aktieri un jaunie talanti, gan aktieri no ārzemēm - Ukrainas, Armēnijas, Lietuvas un Krievijas. Filmas darbība norisinās 1995. gadā, kad Latvija nupat ir atguvusi neatkarību. Sižeta centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāve, kuras lietu uztic izmeklēt jaunam policijas darbiniekam.

TVNET: Intervija ar režisoru:

Seriāls no 22. aprīļa bez maksas būs skatāms "LMT Viedtelevīzijā". Vēlāk rudenī LTV1.

Foto: Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pirmizrāde.

Aktieru sastāvu veido Madara Zviedre, Diāna Krista Stafecka, Ritvars Logins, Ģirts Krūmiņš, Mārcis Maņjakovs, Jurijs Djakonovs un Uldis Dumpis, kā Aleksejs Gorbunovs no Ukrainas, Hrants Tokhatjans no Armēnijas, Valentīns Novopoļskis no Lietuvas, Jurijs Curilo un Andrejs Iļjins no Krievijas.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu