Foto ⟩ Ivo Fomins piepilda Liepājas Olimpisko centru

TVNET
Ivo Fomins piepilda Liepājas Olimpisko centru
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ivo Fomins ar grupu
Ivo Fomins ar grupu Foto: Valters Pelns

Aizvadītajā sestdienā Liepājas Olimpiskajā centrā notika dziedātāja un dziesmu autora Ivo Fomina albuma "Cilvēks" koncertturnejas noslēdzošais pasākums. Biļetes uz koncertu bija pilnībā izpārdotas, un centra lielajā arēnā pulcējās 2000 uzticamu klausītāju, kas koncerta noslēgumā sveica mākslinieku ar stāvovācijām. Aplūko foto! 

Koncertā piedalījās arī īpašie viesi. Pirmie uz skatuves kāpa Liepājas poproka skolas bundzinieku ansamblis, tad arī LMMDV zēnu koris un tā mākslinieciskā vadītāja Ilze Balode. Ar divām dziesmām, aizkustinošu stāstu un dzejoļu lasījumu uzstājās Ivo dziesmu līdzautors Guntars Račs. Ja Račs šoreiz bija šī koncerta īpašais viesis, tad 12. augustā Guntara autorvakarā Dzintaru koncertzālē abi būs mainītās lomās. 

Foto: Ivo Fomins piepilda Liepājas Olimpisko centru.

Koncerta otrajā pusē uz Olimpiskā centra lielās skatuves kāpa liepājniece un latviešu mūzikas jaunā cerība Tipa, kura kopā ar Ivo izpildīja divas dziesmas, tostarp arī šobrīd radiostacijās aktīvi skanošo dziesmu "Ielai pāri".

Koncerta noslēgumā, skanot daudzbalsīgam skatītāju korim, koncerta apmeklētāji cēlās kājās un pieprasīja papildu dziesmas. Zālē valdīja elektrizēta un pacilājoša atmosfēra. Rokenrols uz lielās skatuves bija atgriezies.

Aculiecinieka video: dziesma "Nekas jau nebeidzas".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu