"Sporta 2" kvartāla jaunā sezona tiks atklāta ar "Cabaret" šovu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Cabaret"
"Cabaret" Foto: publicitātes

26. un 27. maijā līdz ar pirmo divu "Cabaret" šovu izrādīšanu tiks atklāta daudzfunkcionālā un radošā "Sporta 2" kvartāla jaunā kultūras un mākslas pasākumu sezona.

Šovs, pēc tā autoru vārdiem, šogad pirmo reizi notiks noslēpumainajā teātrī "Secret Spot". "Cabaret" šova apmeklētājus sagaidīs džeza orķestris un pūtēju grupa, vairāki solisti, dejotāji, vakara vadītājs un viņa asistenti, bet izrādes starplaikos un arī pēc tās publiku izklaidēs DJ.

"Cabaret" režisors Viktors Runtulis: ""Cabaret" vasaras programma ir izveidota, kopīgi atlasot un pārveidojot projekta spilgtākos priekšnesumus, tiem pievienojot arī jaunas, izteiksmīgas dziesmas un dejas. Noslēpumainā teātra apmeklētājiem būs iespēja iejusties laikā, kad tapa "Cabaret", – 1930. gados Francijā, kur mazā liķieru pagrabiņā izmeklētas auditorijas priekšā mākslinieki sniedza savus priekšnesumus tik izjusti un trausli, ka bija saredzama vai katra asara un sviedru lāse un sadzirdams ikkatrs čuksts. Visus klātesošos vienoja kāds nenoformulēts kods. Tā bija bohēma."

2022. gada sezonā "Sporta 2" kvartālā sagaidāmas gan krāšņas teātra izrādes, koncerti, ārzemju cirka viesizrādes, gan arī dažādu mākslas projektu izrādīšana un citas aktivitātes, kas spilgti iezīmē šīs teritorijas tradīciju – attīstīt pilsētas centrā radošu, daudzfunkcionālu un dinamisku kvartālu. Pirmsjāņu nedēļā notiks ielīgošanas vakars ar vairāku grupu koncertu un dīdžejiem, paredzēti arī vairāki džeza koncerti, augusta sākumā notiks grupas "The Hobos" koncerts, būs starptautiskas ceļojošo cirku izrādes, divas reizes mēnesī notiks arī projekta "Cabaret" izrādes, jūlijā ir paredzēts teātra "Secret Spot" festivāls "No krēslas līdz rītausmai", bet septembrī notiks projekta "DIVI9" izrādes.

"Sporta 2" kvartāls, kas atrodas starp Rīgas kluso centru un Hanzas rajonu, ir dinamisks radošais kvartāls, kas nemitīgi attīstās un kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu, kur baudīt mākslu, kultūru, dažādus notikumus un gastronomiju. Teritorijā šobrīd mājo vairāk nekā 20 dažādu radošo industriju uzņēmumi un organizācijas. 

Foto:  Siena pie "Sporta 2" kvartāla.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu