Kā novērst draudošu šķiršanos?

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Seriāla "Mēs" plakāts
Seriāla "Mēs" plakāts Foto: publicitātes

Kas gan var būt labāks mēģinājums novērst draudošu šķiršanos, kā doties ceļojumā pa Eiropu kopā ar aiziet gribošo sievu un pusaudžu problēmām nomākto dēlu? Droši vien jebkas.

Britu telekompānijas BBC producētais seriāls "Mēs" ("Us"), kas skatāms "LMT Viedtelevīzijā", četrās sērijās atklāj virkni ķibeļu un atklāsmju, pie kurām iepriekš ilgi plānota ceļojuma laikā tiek kāds laulāts pāris.

Galvenajās lomās – aktieri Toms Holanders (Tom Hollander) un Saskija Rīvsa (Saskia Reeves).

Divdesmit četrus gadus laulātais Pītersenu pāris piedzīvo laulības krīzi, kad viņu dēls Albijs studiju dēļ grasās pamest mājas. Konija Pīterena pēkšņi saprot, ka viņa ir nogurusi no vīra Duglasa pareizuma, nevēlēšanās riskēt, tāpēc vēlas šķirties.

Taču Duglass ir apņēmības pilns saglabāt brūkošo laulību, tāpēc par spīti visam ved ģimeni ceļojumā pa Eiropas valstīm un cenšas atgūt Konijas mīlestību. Viņš pierunā sievu un dēlu doties pēdējā kopīgajā ģimenes ceļojumā pa Eiropu – uz Parīzi, Amsterdamu, Minheni, Venēciju un Florenci. Viņš cer, ka šajā ceļojumā izdosies atgūt sievas mīlestību un nodibināt sirsnīgākas attiecības ar dēlu. Par spīti rūpīgi izstrādātajam plānam, ģimeni tomēr gaida gaužām negaidīti pavērsieni.

Vai šī vasara būs pēdējā, kuru ģimene pavadīs kopā, vai tomēr viņu dzīvē sāksies pavisam jauns posms?

Galvenajās lomās – Toms Holanders (Tom Hollander) un Saskija Rīvsa (Saskia Reeves).
Galvenajās lomās – Toms Holanders (Tom Hollander) un Saskija Rīvsa (Saskia Reeves). Foto: Ekrānuzņēmums

Seriāls "Mēs" veidots pēc britu rakstnieka Deivida Nikolsa (David Nicholls, 1966) tāda paša nosaukuma romāna motīviem, un Nikolss pats to arī adaptējis ekrāna vajadzībām. Grāmata savulaik izdota arī latviešu valodā. Nikolss pirms sāka rakstīt grāmatas, pats bija aktieris un piedalījies lugu uzvedumos. Viņš ir arī scenāriju autors vairākiem citiem slaveniem britu televīzijas seriāliem. Pēc viņa sarakstītā romāna "Viena diena" motīviem ir uzņemta mākslas filma ar Annu Hateveju un Džimu Stērdžesu galvenajās lomās.

Lielbritānijas un pasaules kinematogrāfa galvenajām balvām vairākkārt nominētais un apbalvotais aktieris Toms Holanders ir skatītāju iemīļots gan uz teātra skatuves, gan uz lielajiem ekrāniem, gan televīzijas formātā. Daudzi atceras viņa spilgtās lomas "Karību jūras pirātu" filmu sērijā, biogrāfiskajā filmā par Frediju Merkūriju "Bohēmista rapsodija", vēsturiskajā filmā "Valkīra", kā arī virknē citu filmu un seriālu.

Britu aktrisi Saskiju Rīvsu skatītāji pamanīja spožajā romantiskajā drāmā "Aizver manas acis" (Close My Eyes), kur viņas ekrāna partneris bija Alans Rikmans, un fantastikas miniseriālā "Franka Herberta Kāpa" (Frank Herbert's Dune), kur viņa attēloja vienu no galvenajiem personāžiem.

Seriāla reklāmas rullītis.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu