Pēc kultūras dzīves izslāpušie visu vasaru tiek gaidīti Latgales vēstniecībā "Gors"

TVNET
Pēc kultūras dzīves izslāpušie visu vasaru tiek gaidīti Latgales vēstniecībā "Gors"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Latgales vēstniecība "Gors" Rēzeknē.
Latgales vēstniecība "Gors" Rēzeknē. Foto: Paula Čurkste/LETA

Jau otro vasaru Latgales vēstniecība GORS ikvienu aicina uz satikšanās festivālu #VASALIGORĀ, kura programmā paredzētas gan svētdienu muzikālās brokastis kafejnīcas "Zīds" dārzā un jumta terases kino vakari zem klajas debess, gan sestdienu ekskursijas un dažādi pasākumi līdz pat septembrim.

18. jūnijā #VASALIGORĀ sezonu aizsāks grupas “Ezeri”, Kristīnes Pāžes un Rūdolfa Macata koncertprogramma par godu Imanta Kalniņa 80 gadu jubilejai.

Tāpat vasaras garumā koncertzālē ciemosies arī viesi no Angolas, Brazīlijas, Grieķijas un Itālijas koncerprojekta “AYOM” ietvaros. Pašmāju mākslinieki Andrejs Osokins un Ģirts Krūmiņš, teātra trupa “KVADRIFRONS”, izskanēs arī pavasarī aizsāktā koncertcikla “Atmosfēras” otrais koncerts un meistarklase kopā ar mūziķi Līvu Dumpi.

Vasaras noslēgumu 3. septembrī iezīmēs Valmieras drāmas teātra viesizrāde “Osedžas zeme”.

Tāpat vasaras vakari nav iedomājami bez kino seansiem uz GORS jumta terases, pirmo seansu zem klajas debess aizvadot 25. jūnijā ar filmu “Grāmatnīca Parīzē”. Īpaši izmeklētu filmu seansi notiks arī 8. un 23. jūlijā, 13. un 26. augustā. Ieejas biļetes cenā iekļauts arī dzēriens no kafejnīcas "Zīds".

GORS pakājē arī šovasar gozējas kafejnīcas "Zīds" vasaras terase, kā jaunumu piedāvājot trīs vasaras svētdienu muzikālās brokastis kafejnīcas dārzā, uz kurām viesi aicināti 12. jūnijā, 24. jūlijā un 14. augustā plkst. 11. Galdiņu rezervācijas var veikt pa tālruni 28080700. Lietus gadījumā muzikālās brokastis tiks atceltas.

Sākot no 18. jūnija, katru vasaras sestdienu plkst. 12 aicinām koncertzāles viesus iepazīt apmeklētājiem ikdienā nepieejamās telpas izzinošā ekskursijā kopā ar gidu.

Mākslas galerijā līdz 20. jūnijam ir apskatāma Leonarda Laganovska izstāde “Pirmizrāde”. 16. jūnijā plkst. 17 mākslas galerijā tiks aizvadīta arī klātienes tikšanās ar izstādes autoru.

Jau no 21. jūnija līdz 15. augustam tiks eksponēta Signes Vanadziņas izstāde “Pelni ir pelēkais zelts”, kur daļa izstādes darbu ir veidoti, krāsas jaucot kopā ar pelniem.

Vairāk informācijas par aktualitātēm un iespējamajām notikumu izmaiņām mājaslapā vai GORS sociālo tīklu lapās "Facebook" un "Instagram".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu