Dziedātāja Mirdza Zīvere atklāti par kopdzīvi ar Zigmaru Liepiņu

Sejas.lv
Dziedātāja Mirdza Zīvere atklāti par kopdzīvi ar Zigmaru Liepiņu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Sejas.lv

Dziedātāja, režisore un producente Mirdza Zīvere intervijā iknedēļas izdevumam "Ieva" dalās pārdomās par mūzikas dzīvi Latvijā, brīvā laika pavadīšanas iespējām un lauku īpašumu. Tāpat populārā dziedātāja dalās pieredzē par to, kā uzturēt vairāk nekā 40 gadus ilgo laulību ar komponistu Zigmaru Liepiņu.

"[42 gadi], tas nav maz, bet citi nodzīvojuši vēl ilgāk kopā.

Mums arvien patīk runāties un visu pārrunāt. Katram ir sava taisnība, bet jāuzklausa, ko otrs saka.

Iespējams, palīdz arī tas mūsu abu nedaudz ironiskais skatījums uz visu, kas notiek. Un šad tad arī katram pašam uz sevi," intervijā stāsta Mirdza Zīvere.

"Pirms diviem gadiem pēkšņi izdomājām, ka mums vajag savu laulību iesvētīt. Kad precējāmies, viss notika tikai dzimtsarakstu birojā.

Zigmars vēl tagad ir populārs, man gandarījums, ka mani vairs tā tirgū neatpazīst, bet toreiz, kad precējāmies, mēs abi bijām pietiekami populāri un slēpām to, ka precamies.

Mums tomēr abiem tās bija otrās kāzas. Kāzās bijām tikai četri – mēs abi un lieciniekos Sandra Ozolīte, kas agrāk dziedāja Opusā ar savu dzīvesdraugu. Un vēl šoferītis, kas mūs veda. Kad precējos pirmo reizi, kāzās bija 60 cilvēki."

Dziedātāja atklāj, ka abiem šīs bijušas otrās laulības. Viņa atzīst, ka juku laikus pēc aiziešanas no pirmās ģimenes izturēt nebija viegli, taču laiks palīdzēja sadziedēt visas rētas un samierināties ar notiekošo.

Pilno interviju lasi jaunākajā žurnālā "Ieva"!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu