Gaidot Jāņa Šipkēvica 40. jubileju, Aminata un Shipsea ieraksta jaunu dziesmu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Aminata un Shipsea vienojas kopīgā dziesmā
Aminata un Shipsea vienojas kopīgā dziesmā Foto: Publicitātes foto

Jāņa Šipkēvica soloprojekts “Shipsea” un Aminata šodien prezentē video dziesmai “Tavi viļņi”. Kā zināms, “Tavi viļņi” iekļauta “Shipsea” jūnija sākumā izdotajā albumā “Apgaismo mani”.

Video tapis ciešā galvenā operatora Pētera Vīksnas un horeogrāfu Janas Jacukas un Marģera Vanaga sadarbībā; video piedalās laikmetīgās dejas kompānija “SIXTH”, tas filmēts “Hanzas Peronā”.

Videoklipa ideja radusies jau šī gada sākumā, gatavojoties mūzikas skaņu ierakstu balvas pasniegšanas ceremonijai “Zelta Mikrofons”, kurā Jānis un Aminata pirmo reizi publiku iepazīstināja ar dziesmu “Tavi viļņi”.

Foto: Publicitātes foto

Iepriekš, līdz ar dziesmu “Tavi viļņi”, tika publicēts arī dziesmas teksta video, kuru radīja Ksenija Sundejeva.

Ar virkni iespaidīgu viesmākslinieku dalību jau šī mēneša beigās, 30. un 31. augustā, Dailes teātra Lielajā zālē notiks mūziķa Jāņa Šipkēvica 40. jubilejai veltīti koncerti “Apgaismo mani”.

Koncerta pirmajā daļā būs dzirdama “Shipsea” albuma “Apgaismo mani” skaņdarbi, savukārt, koncerta otra daļa būs kā retrospekcija visai Jāņa Šipkēvica daudzkrāsainajai mūziķa karjerai.

Foto: Publicitātes foto

Uz skatuves mūziķim pievienosies gan viņa draugi un karjeras pirmsākuma, grupas “Cosmos”, biedri, gan arī šī brīža domubiedrs Reinis Sējāns no grupas “Instrumenti”, kā arī Aminata, Astro’n’Out mūziķe Māra Upmane-Holšteine un albuma “Apgaismo mani” viesmākslinieces – Kristīne Pāže, Gabriēla Zvaigznīte un ŪGA.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu