FOTO ⟩ Ar ovācijām noslēdzies Guntara Rača autorkoncerts “365” Dzintaru koncertzālē

Sejas.lv
Ar ovācijām noslēdzies Guntara Rača autorkoncerts “365” Dzintaru koncertzālē
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pagājušās nedēļas nogalē ar stāvovācijām noslēdzās vairāk nekā trīs stundu garais dzejnieka un dziesmu autora Guntara Rača autorkoncerts “365” Dzintaru koncertzālē. Koncertā piedalījās Rīgas Doma zēnu koris, diriģents un kora partiju aranžētājs Rūdolfs Bērtiņš, grupa “Saldās sejas”, solisti Paula Saija un Mārtiņš Kanters, kā arī Ivo Fomins ar grupu.

Koncerta pirmajā daļā tika atskaņoti vairāki pirmatskaņojumi, tostarp sadarbībā ar komponisti Lolitu Ritmani, Maestro Raimondu Paulu un citiem autoriem jaunradītās dziesmas.

Tad sekoja savulaik bērnu supergrupai “Dzeguzīte” deviņdesmito gadu vidū radīto hitu “Dulla diena”, “Kapteinis Reinis”, “Aiz horizonta”, “Mafija” un “Lācis” jauni pārlikumi roka versijās.

Koncerta otrajā daļā uz skatuves valdīja īsts rokenrols liepājnieka Ivo Fomina izpildījumā!

Publikas atsaucība bija tik liela, ka skatītāji, stāvot kājās, pieprasīja papildu dziesmas vēl un vēl, tāpēc koncerts, kurš sākās 19:30, noslēdzās tikai pusstundu pirms pusnakts, Dzintaros izskanot savulaik “Fomina un Kleina” Eirovīzijas hitam “Dziesma par laimi”.

Guntars Račs: “Esmu priecīgs un gandarīts, ka beidzot izdevās uzrīkot šos svētkus. Divus gadus nācās tos atlikt un pārlikt, līdz beidzot tie varēja notikt.

Saku paldies visiem mūziķiem, aranžētājiem, apskaņotājiem, gaismotājiem un jo īpaši skatītājiem, jūs bijāt lieliski un nelikāt vilties!

Mīlu jūs visus un gaidu jūs arī grupas “bet bet” jubilejas koncertos, kas notiek visu gadu lielākajās Latvijas estrādēs un koncertzālēs.”

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu