"Prāta vētras" koncerttūri apmeklējuši ap 110 tūkstošiem klausītāju

Sejas.lv
"Prāta vētras" koncerttūri apmeklējuši ap 110 tūkstošiem klausītāju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pagājušajā nedēļas nogalē grupa “Prāta Vētra” ar grandiozu koncertu Mežaparka Lielajā estrādē noslēdza 2022. gada koncerttūri “Gads bez kalendāra”. Koncerttūrē kopā ar teju 110 000 klausītājiem pavadītas piecas saviļņojuma pilnas un notikumiem bagātas nedēļas visā Latvijā – Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī un Rīgā.

“Pieci fantastiski vakari visos Latvijas novados un Rīgā - tās ir neaizmirstamas sajūtas! Gaiziņlieluma paldies visiem skatītājiem, mūsu draugiem mūziķiem un arī lieliskajai tehniskajai komandai par atbalstu, iedvesmu, kopābūšanu un emocijām, ko piedzīvojām!” pauž “Prāta Vētra” – Renārs Kaupers, Kaspars Roga, Jānis Jubalts un Māris Mihelsons.

Uz koncertiem grupas fani mērojuši ceļu arī no Polijas, Anglijas, Spānijas, Norvēģijas, Kanādas un citām valstīm. “Gads bez kalendāra” koncertus baudīja gandrīz 3000 ukraiņu, kā arī SOS ciematos, internātskolās un bērnu aprūpes namos dzīvojošie bērni, kuri koncertus varēja apmeklēt bez maksas.

“Prāta Vētra” saka sirsnīgu paldies mūziķiem, kuri ar nerimstošu enerģiju piedalījās katrā tūres koncertā – Ingaram Viļumam, Nelli Bubujancai, Uldim Beitiņam, Kasparam Vizulim, grupas bekvokālistēm Lindai Anetei Rušeniecei, Unai Danielai Aizgalei, Gabriēlai Zvaigznītei un etnomūzikas grupai “Tautumeitas”. Visos koncertos kā īpašais viesis uzstājās Jānis Šipkēvics ar savu soloprojektu “SHIPSEA”. “Gads bez kalendāra” koncertos piedalījās arī “Prāta Vētras” draugi - mūziķi ansis, Gustavo, Dons, Intars Busulis, grupa “Instrumenti” un Kristīne Pāže.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu