Liene Sebre par to, kāpēc kāzās ar Ģirtu Liuziniku piedalījās arī viņa pirmā sieva

Sejas.lv
Liene Sebre par to, kāpēc kāzās ar Ģirtu Liuziniku piedalījās arī viņa pirmā sieva
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ģirts Liuziniks un Liene Sebre
Ģirts Liuziniks un Liene Sebre Foto: LETA/TVNET kolāža

Šovasar par precētu pāri kļuva bērnu iemīļotā raidījuma "Tutas lietas" galvenās lomas atveidotāja Liene Sebre un bijušais Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks. Jaunā sieva intervijā žurnālam "Ieva" atminas abu īpašo dienu.

Abus vieno romantiskas attiecības jau astoņus gadus un, lai būtu "pilnīgāk, apaļāk" šovasar nolēma tās noformēt oficiāli. "It kā nekas nav mainījies, bet, jā, sajūta ir ļoti laba. Pozitīvāka, skaidrāka, pilnīgāka, drošāka. Ejam uz priekšu kopā – plānojam, rēķinām, un, ja kāda liksta, risinām kopā," atklāj Liene.

Pāra kāzās piedalījās arī Ģirta pirmā sieva un divu dēlu mamma Meta. Vaicāta, kā Lienei izdevies izveidot tik labas attiecības, viņa atbild: "Tas nāk no abām pusēm. Par attiecību bildi jādomā plašāk. Jāsaprot, kā gribi dzīvot, kas tev ir svarīgi. Kad to saproti, vari izveidot ļoti sirsnīgas attiecības arī ar tiem cilvēkiem, par kuriem šķita – nekad ar viņiem pat nerunāsi. Mani fascinē, ka mums ar Metu ir tik laba komunikācija.

Viņa ir Ģirta bērnu mamma – tas ir pats svarīgākais. Viņa ir ģimene!

Esmu priecīga, ka varam dalīt kopīgus svētkus, notikumus, ka varam būt klātesošas brīžos, kad tas vajadzīgs, un arī puikas ir priecīgi. Meta ir brīnišķīgs, gaišs, talantīgs un mīļš cilvēks. Man ir labas attiecības arī ar manas meitiņas tēti."

Atgādinām, ka arī Lienei ir meita Emīlija no iepriekšējām attiecībām ar režisora Andreja Ēķa dēlu Rūdofu Ēķi.

Interviju ar Lieni Sebri lasiet žurnāla "Ieva" 7. septembra numurā!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu