● 12 galvenās lomas (no kurām 2 atveidoja latviešu aktieri Agnese Budovska un Kaspars Znotiņš), 43 epizodiskās lomas un gandrīz 800 masu skatu dalībnieki;
● 250 spiegu trillera “Suflieris” filmēšanas grupas locekļi;
● 44 dažādi tā laika transportlīdzekļi, tostarp automašīnas, lielgabali un pat viens lidaparāts;
● Filmā tika izmantoti vairāk nekā 1000 kostīmi;
● Skaņu celiņa ierakstā piedalījās vairāk nekā 50 mūziķi diriģenta un filmas komponista Riharda Zaļupes vadībā.
● 70 dažādas filmēšanas vietas, katra no kurām bija jāpārveido un jāpiešķir tai 1939. gada veidols, ieskaitot no jauna uzbūvētu tenisa kortu ar māla segumu blakus Brīvības laukumam Tallinas centrā.
● Filmas uzņemšanas periods ilga 8 mēnešus vai 43 pilnas filmēšanas dienas.
Trauma, kas apgrūtināja filmēšanu
Diemžēl filmēšanas process neiztika arī bez traumām. Prīts Voigemasts, kurš attēloja militārā izlūkdienesta aģentu Fēliksu Kanguru, ieguva nopietnu kājas traumu filmēšanas sākumā.
Tālākajā filmēšanas procesā aktierim bija grūtības ne vien skriet, bet arī staigāt neklibojot, kas ļoti apgrūtināja filmēšanas procesu un prasīja vēl lielāku komandas meistarību, lai filmēšana tomēr notiktu.
Vienu no filmas kadriem, kurā divi galvenie aktieri spēlē tenisu, nācās pārfilmēt nākamajā vasarā.
Muzikālā pavadījuma tapšana Zoom apstākļos
Spiegu trillera “Suflieris” pēcapstrādes process sakrita ar Covid pirmo vilni.
Toreiz saslimušo nebija daudz, tomēr distancēšanās prasība bija strikta. Tieši 2020. gadā visa pasaule strauji pārgāja uz attālinātām sapulcēm. Izņēmums nebija arī filmas grupa.
Pirmo reizi producenta Jāņa Kalēja un komponista Riharda Zaļupes karjerā muzikālais pavadījums filmai ir tapis Zoom sapulcēs.