Račko pēc šķiršanās jaunas attiecības

Sejas.lv
Račko pēc šķiršanās jaunas attiecības
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Karīna Račko ar vīru Kristapu Račko grāmatas "Sasietā" prezentācijā
Karīna Račko ar vīru Kristapu Račko grāmatas "Sasietā" prezentācijā Foto: Mārtiņš Otto, TVNET

Augusta izskaņā kļuva zināms, ka pēc 10 laulībā pavadītiem gadiem šķiras erotisko romānu autore, zobārste Karīna Račko un apdrošināšanas speciālists Kristaps Račko. Nu noprotams, ka Kristaps sācis jaunas attiecības. 

Račko "Instagram" īsajos stāstiņos arvien biežāk uzmirdz kāda efektīga tumšmate, liekot noprast, ka viņš atradis jaunu mīlu.

Bijušā vīra jaunās attiecības žurnālam "Kas Jauns?" komentējusi pati Račko. “Es priecājos par viņu,” smaidot atklāj erotisko bestselleru autore.

Foto: instagram/kristapsracko

Runājot par šķiršanos, viņa norāda, ka ilgtermiņa attiecības mēdz sevi izsmelt un viņu laulība jau "labu laiku bija izirusi". "Tagad mēs katrs esam laimīgi savā privātajā dzīvē,” uzsver Račko.

Jau ziņots, ka vēl šajā vasarā Račko pāris devās ceļojumā uz Itāliju, par kuru bija parūpējies viņas vīrs Kristaps. Rakstniece stāstīja, ka allaž kāzu jubilejas kopā ar vīru centušies atzīmēt, dodoties ceļojumos, tikai pandēmijas laikā pāris trīs gadus atturējies no došanās ārpus Latvijas.

Publiskojot fotogrāfijas no kādu desmitās gadadienas ceļojuma, Račko rakstīja: "Pirms desmit gadiem šajā rītā es trīcošiem pirkstiem vilku garo, balto kleitu, mazliet nošpikotu no "Sex and the City" Kerijas, un nekad vēl nebiju dzirdējusi mūsu balsis tādas kā brīdī, kad teicām "jā"... Viņš palīdzēja man izaugt par sievieti un kļūt par labāko mammu mūsu meitai. Jau desmit gadus mīlēta, novērtēta, lutināta... Šorīt Rožu kāzu brokastis ar skatu uz Vezuvu."

Rakstniece ar vīru savulaik iepazinusies kādā Rīgas naktsklubā. Abu laulībā dzimusi meita Šarlote.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu