Formula, kā sapņu atvaļinājumu pārvērst katastrofā, - "Baltais lotoss"

Sejas.lv
Formula, kā sapņu atvaļinājumu pārvērst katastrofā, - "Baltais lotoss"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes.

31. oktobrī HBO sāks demonstrēt desmit Emmy balvas guvušā satīriskā seriāla “Baltais lotoss” (The White Lotus) otro sezonu, un pirmā sērija līdz ar pasaules pirmizrādi būs skatāma arī LMT Viedtelevīzijā. 2021. gadā iznākusī seriāla pilotsezona par dramatiskajiem notikumiem Havaju salu viesnīcā “Baltais lotoss” guva plašu skatītāju interesi un augstu kritiķu novērtējumu, savukārt otrās sezonas darbība norisināsies gleznainajā Sicīlijā.

Seriāla darbība Itālijas dienvidos turpināsies tieši tādās pašās noskaņās kā pirmajā sezonā – idilliska vide, saprotoši darbinieki, noguruši un izklaidi alkstoši tūristi, kuru no pirmā acu skata tik perfekto atpūtu pamazām sāk drupināt šādi tādi skeleti skapī, šādi tādi tumši notikumi, un skaistā glezna pamazām iegūst pavisam drūmas nokrāsas.

No pirmās sezonas iemīļoto varoņu plejādes savas tūristiskās gaitas turpinās vien Dženifera Kolidža (Jennifer Coolidge) ekscentriskās Tanjas lomā – Kolidža par tēlojumu seriāla “Baltais lotoss” pirmajā sezonā saņēma "Emmy", Holivudas kritiķu asociācijas un citas nozīmīgas balvas, kā arī tika nominēta “Zelta globusam” (The Golden Globe Awards) kā labākā otrā plāna aktrise.

Starp otrās sezonas aktieriem – arī Teo Džeimss (Theo James), kurš plašāku atpazīstamību guva fantastikas filmu sērijā “Citādie” (Divergent) un pavisam nesen – HBO seriālā “Laika ceļotāja sieva” (Time Traveler’s Wife); F. Murejs Ābrahams (F. Murray Abraham), kurš 1980. gadā par Saljēri lomu filmā Amadeus guva “Oskaru” un “Zelta globusu”, savukārt par lomu seriālā “Svešais starp svējiem” (Homeland) – divas Emmy balvas; Obrija Plaza (Aubrey Plaza) – aktrise, komiķe un producente; jauniešu filmu zvaigzne Heilja Lū Ričardsone (Haley Lu Richardson) un citi.

"Emmy" balvu birums – 20 nominācijas un 10 balvas -, par “Baltā lotosa” pirmo sezonu tika vai visiem seriāla veidotājiem – gan režisoram un scenārija autoram Maikam Vaitam (Mike White), gan kostīmu un mūzikas autoriem, operatoriem un producentiem. Savukārt Holivudas kritiķu asociācija seriālu “Baltais lotoss” atzina par 2021. gada izcilāko.

“Ko cilvēki sagaida no brīvdienām? Atpūtu? Protams. Prieku? Absolūti. Bet arī brīnumus. Viņi vēlas vienu nedēļu gadā, kas kompensētu pārējās, ļaujot viņiem iemīlēties no jauna vai atkal; stiprinātu izļodzītās ģimenes saites; nodrošinātu tuvību; radītu neaizmirstamas atmiņas; vārdu sakot, ļautu gūt maģiju pēc pieprasījuma. Mūsu cerības ir nereālas pat pieticīgākajos apstākļos. Pievienojiet dārgu galamērķi un privileģētu viesu pulku, kas prasmīgi sabotē paši savu laimi, un jums būs formula, kā radīt katastrofu… vai vismaz necenzētiem vārdiem piepildītu sūdzību klientu menedžerim,” par seriālu rakstīja "New York Times". Savukārt britu laikraksts "The Guardian" to nodēvēja par “2021. gada labāko un nekomfortablāko seriālu”.

Seriāla otrās sezonas reklāmas rullītis:

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu