Jau pēc nedēļas atklāšanas svētkus piedzīvos filma "Ziemassvētki džungļos"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Ziemassvētki džungļos"
"Ziemassvētki džungļos" Foto: Andrejs Strokins

Līdz eksotiskās piedzīvojumu filmas visai ģimenei "Ziemassvētki džungļos" pirmizrādei atlikusi mazāk kā nedēļa - īpašais atklāšanas pasākums ar aktieru un veidotāju komandas piedalīšanos notiks jau 1. decembrī, un no nākamās dienas filma būs skatāma visā Latvijā.

Decembra pirmajā dienā īpašajā “Ziemassvētki džungļos” pirmizrādē skatītājiem būs ekskluzīva iespēja kopā ar veidotāju komandu pirmajiem noskatīties filmu uz lielā ekrāna un satikt gan jaunās aktrises Rebeku un Elizabeti, gan šarmanto Ingu Alsiņu-Lasmani un pazīstamo radio un TV personību Māri Olti, kuram šī ir pirmā kino loma. Pasākums notiks "Kino Citadele", un biļetes uz to ir nopērkamas jau tagad kinoteātra kasēs vai mājaslapā.

“Ziemassvētki džungļos” ir pirmā latviešu filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri gandrīz divus mēnešus pavadīja otrā pasaules malā – Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

“Ziemassvētki džungļos” stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, kanibāli, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits!

Eksotiskā piedzīvojumu filma visai ģimenei “Ziemassvētki džungļos” uz kino ekrāniem visā Latvijā būs skatāma no 2. decembra, dažādās Latvijas pilsētās plānoti arī īpašie seansi ar aktieru un filmas veidotāju piedalīšanos. Nepacietīgākie filmas skatītāji biļetes var iegadāties jau tagad.

Filmas reklāmas rullītis

Pirmizrādi gaidot, šonedēļ pie klausītājiem jau nonākusi filmas tituldziesma Ziemassvētku noskaņās “Viss, ko es šodien vēlos”, ko iedziedājuši Aija Andrejeva un Intars Busulis. 

Filmas producents un idejas autors ir Roberts Vinovskis, filmas režisors – Jāks Kilmi, scenārija autore – Lote Eglīte, operators – Aigars Sērmukšs, līdzproducents – Dominiks Jermakovičs.

“Ziemassvētki džungļos” tapusi “Studijā Lokomotīve”, sadarbībā ar Igaunijas Stellar Films, Nacionālā kino centra, Igaunijas Nacionālā kino centra finansiālu atbalstu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu