FOTO UN VIDEO ⟩ Kaupers igauņu filmā pārtop par pirātu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunijā nākusi klajā piedzīvojumu filma visai ģimenei "Ēriks Akmenssirds" (Erik Kivisüda), kurā pirāta lomā piedalās Renārs Kaupers, bet par filmas tituldziesmu izvēlēta "Prāta Vētras" dziesma angļu valodā "Alive Again".

Filma igauņu režisora Ilmāra Rāga (Ilmar Raagi) vadībā ir Igaunijas, Luksemburgas, Ukrainas, Lietuvas, Somijas un Latvijas kopražojums.

Piedāvājumu pievienoties “Ērika Akmenssirds” veidošanā izteica latviešu producents Roberts Vinovskis (“Studija Lokomotīve”), līdz ar ideju par mūzikas komponēšanu Renāram Kauperam piedāvājot arī pirāta lomu.

Kaupers filmā atveido modernu pirātu vārdā Versače. Lai iejustos tēlā, Renārs pat nokrāsoja matus blondus.

Foto: publicitātes

“Man ļoti patika filmēšanas process, īpaši atveidojot tik ekscentrisku un kolorītu tēlu kā Versače! Mums bija arī liels gods un privilēģija radīt dziesmu tik pārsteidzošai fantāzijas filmai. Pie dziesmas strādājām visi kopā un pieaicinājām arī mūsu zviedru producentu Povelu Olsonu (Povel Olsson). Protams, konsultējāmies arī ar režisoru Ilmāru, lai dziesma būtu romantiska un aizkustinoša un atspoguļotu filmas vēstījumu, cik svarīgs ir drauga atbalsts grūtos brīžos,” par kino pieredzi stāsta Renārs Kaupers.

Dziesmas “Alive Again” videoklipa režisors ir grupas “Prāta Vētra” bundzinieks Kaspars Roga

Noskaties videoklipu!

Plānots, ka filma “Ēriks Akmenssirds” latviešu valodā iznāks 2023. gadā un filmas tituldziesma latviešu valodā būs “Prāta Vētras” duets ar kādu latviešu jauno mūziķi. “Prāta Vētra” jau iepriekš sadarbojusies ar filmas galveno producenti igaunieti Rīnu Sildosu (Riina Sildosega), rakstot dziesmas animācijas filmām “Lote no izgudrotāju ciema” un “Lote un Mēness akmens noslēpums”.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu