Mīlestības skurbumā sacirsta draudzene. Skaļā 1980. gada slepkavība Dalasā jaunā ekranizējumā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes.

Divas ticīgas ģimenes, kas bauda idillisku dzīvi Teksasā… līdz kāds no viņiem rokās paņem cirvi. Tik īsi savu jaunāko seriālu “Mīla un nāve” (Love & Death) raksturo izklaides industrijas gigants HBO Max. Seriālu, kas pirmizrādi piedzīvos 27. aprīli, demonstrēs LMT Viedtelevīzija.

Foto: publicitātes.

Betija un Kendija bija ne vien tuvas kaimiņienes, bet arī tuvas draudzenes. Taču draudzībai pa vidu nostājās dēka. Kendija iemīlējās Betijas vīrā. Jo tuvākas kļuva viņu attiecības, jo ātrāk gaisa abu sieviešu draudzība. Līdz kādā naktī, atbraucis no komandējuma, Betijas vīrs atrada savu laulāto draudzeni guļam pašas asinīs, līdz nāvei sacirstu ar cirvi. Jau no pašiem izmeklēšanas pirmsākumiem viss norādīja, ka vainīgā ir Kendija…

Smalkā attiecību drāma ir veidota uz reāliem notikumiem, kas 1980. gada vasarā norisinājās Dalasas priekšpilsētā un piesaistīja plašu mediju uzmanību.

Šausminošais stāsts vairākkārt ticis ekranizēts, un 2023. gada seriālā Kendijas Montgomerijas lomā iejutusies slavenā, vairākkārt apbalvotā aktrise Elizabete Olsena (Elizabeth Olsen).

Foto: publicitātes.

Elizabete Olsena ir populāro dvīņu – aktrišu un dizaineru, Mērijas-Keitas un Ešlijas jaunākā māsa, un arī viņa sāka filmēties jau agrā bērnībā, pirmās lomas gūstot māsu lielajos projektos vien četru gadu vecumā. Taču pirmā nopietnā kinopieredze bija galvenā loma psiholoģiskajā trillerī "Martha Marcy May Marlene" (2011), par kuru viņa saņēma virkni apbalvojumu, tostarp tika nodēvēta par labāko jauno uzlecošo zvaigzni.

Būtiska Elizabetes Olsenas karjerā izrādījās sadarbība ar filmu kompāniju Marvel, kas viņai piešķīra supervarones Vandas Maksimovas / Skārletas Vitčas lomu, šādā ampluā viņa parādījās gan miniseriālā WandaVision, gan komiksu filmu “Atriebēji” (The Avengers) vairākos turpinājumos.

Seriāla režisora Leslija Glatere (Lesli Linka Glatter) pasaules slavu un atzinību guvusi, strādājot pie seriāliem “Trakie vīri” (Mad men) un “Svešais starp savējiem” (Homeland), vairākkārt nominēta Emmy, saņēmusi trīs Amerikas režisoru ģildes balvas. Savukārt scenārija autors Deivids Kellijs (David E. Kelley) radījis tādus spožus un skatītāju iemīļotus seriālus kā “Lielie mazie meli” (Little Big Lies), “Alija Makbīla” (Ally McBeal), saņēmis vienpadsmit prestižās Emmy balvas.

Noskaties seriāla kacekli!

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu