Gan jaunas, gan labi pazīstamas sejas! Iepazīsties ar "Lauku sētas" dalībniekiem

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Raksta turpinājums
1 / 13
Nākamais
"Lauku sētas" jubilejas sezona
"Lauku sētas" jubilejas sezona Foto: publicitātes

Piektdien, 8. septembrī, pie skatītājiem nonāks šova “Lauku sēta” jaunā jubilejas sezona, kurā 12 dalībnieki cīnīsies par iespaidīgo naudas balvu – līdz pat 10 000 eiro. Iepazīsties ar jaunās sezonas varoņiem!

Šogad ir noticis negaidīts pavērsiens dalībnieku sastāvā – seši dalībnieki izmēģinās savus spēkus “Lauku sētā” pirmo reizi, savukārt seši jau būs redzēti kādā no aizvadītajām šova sezonām.

Piebalgas “Sila Jānēnos”, kur šogad norisināsies “Lauku sēta”, saimnieko Laura Šutele ar savu tēti Jāni. Lauras vectēvs “Sila Jānēnus” iegādājies astoņdesmito gadu sākumā un tur saimniekojis līdz pat 2017. gadam, kad aizgājis mūžībā. Saimnieks Jānis šovasar ir atgriezies Latvijā no Lielbritānijas, kur nostrādājis 10 gadus un, meitas mudināts, piekritis dalībai “Lauku sētā”, kas bija vēl viens grūdiens, lai atgrieztos dzimtenē, sakārtotu dzimtas mājas. Lai saimniecībai atgrieztu kādreizējo krāšņumu un Latvijā kļūtu par vēl vienu sakoptāku sētu vairāk, jāiegulda liels darbs, strādāt gribošas un čaklas darba rokas saimniecībā noderēs.

Iepazīsties ar dalībniekiem!

Raksta turpinājums
1 / 13
Nākamais
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu