"Lauku sētas" idille iztramdīta: šovam pievienojas divas jaunas dalībnieces

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp

TV6 šovā “Lauku sēta” šonedēļ tiks aizvadīta ceturtā darba nedēļa, kurā dalībniekos būs manāms nogurums, bet, neskatoties uz to, savstarpējiem kašķiem spēka pietiks, jo tikt līdz finālam un cīnīties par uzvaru ir gatavs ikviens. Tomēr “Lauku sētā” negaidīti pavērsieni gaida ik uz soļa un, dalībniekiem par pārsteigumu, šovam pievienosies divas jaunas dalībnieces – Inga un Astrīda.

Pārējos dalībniekos šāds pavērsiens raisīs dažādas emocijas – Šarmantais lidināsies pāris centimetrus virs zemes, turpretī jaunākā dalībniece Alise izrādīs klaju nepatiku. Arī dalībnieku līdz šim rūpīgi veidotās koalīcijas un stratēģijas būs nepieciešams pārskatīt, jo Jānis nāks klajā ar vēl kādu šokējošu paziņojumu – šajā nedēļā šovs būs jāpamet diviem dalībniekiem.

Šīs nedēļas lielais uzdevums būs siltumnīcas uzcelšana un teritorijas labiekārtošana. Par darba vadītāju Jānis nozīmēs Arīnu, taču viņai šis paziņojums neizraisīs sajūsmu, jo, viņasprāt, šis darbs vairāk paredzēts vīriešiem. Darba nedēļa būs tiešām fiziski smaga, tāpēc kādu vakaru dalībnieki sarīkos paši savu SPA vakaru, lai atvilktu elpu pēc darbiem. Vakars izvērtīsies jestrāks nekā plānots, jo būs gan pliko skrējiens, gan dziesmas un dejas līdz pašam saules rietam.

Ņemot vērā, ka šonedēļ šovu pametīs divi dalībnieki, būs jāpacenšas, lai nenokļūtu uz izbalsoto sola sliņķa lomā. Īpaši svarīga šajā reizē var izrādīties iespēju ripas izspēle, jo var piešķirt kādam no dalībniekiem imunitāti vai lielāku priekšrocību izbalsošanas šķūnī.

Kuri dalībnieki pametīs “Lauku sētu” šonedēļ? To uzzini šo piektdien plkst. 21.00 kanālā TV6.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu