FOTO ⟩ Leģendāro aktrisi Olgu Dreģi skatītāji dzimtajā Madonā sveic ar stāvovācijām

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Ieva Romaško

Svētdien, 29.oktobrī, Madonas Kultūras namā sirsnīgā gaisotnē, klātesot novadniekiem, izskanēja leģendārās Dailes teātra aktrises Olgas Dreģes 85 gadu jubilejai veltītais koncerts, kuru skatītāji uzņēma ar stāvovācijām, gan viņai iznākot uz skatuves, gan pēc koncerta. Sanākušie viesi jubilāri sveica ar ziedu klēpjiem un veltīja viņai īpašus apsveikumus.

Koncertuzvedumā, kurā tika dziedātas Olgai būtiskas dziesmas un lasīta viņas izvēlētā dzeja, caur laikabiedru atmiņām un viņas pašas stāstīto tika meklēts mākslinieces unikālais kods, un to palīdzēja darīt arī īpašie viesi – Dailes teātra aktrise Lidija Pupure un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris, kā arī mūziķu grupa: Matīss Žilinskis (taustiņinstrumenti), Jurģis Lipskis (sitaminstrumenti), Kristens Kupčs (ģitāra), Ralfs Arbidāns (basģitāra).

Pēc koncerta mākslinieces talanta cienītājiem bija iespēja saņemt autogrāfus jubilāres grāmatā "Ak, sirds, tev pašai sevi jāsastop!", kurā ar dzejas starpniecību izstāstīts stāsts par skatītāju iemīļoto aktrisi.

Koncertuzveduma režisors – Gundars Silakaktiņš, muzikālā vadītāja – Zane Dombrovska, tērpu māksliniece un videoprojekciju autore – Jurate Silakaktiņa, kustību konsultante – Inga Krasovska.

Nākamie Olgas Dreģes jubilejas koncerti notiks:

2. novembrī plkst. 19:00 Kultūras centrā “Ulbrokas pērle”

11. novembrī plkst. 18:00 Latgales vēstniecībā GORS

12. novembrī plkst. 16:00 Jēkabpilī, Krustpils Kultūras centrā

25. novembrī plkst. 18:00 Rojas Kultūras centrā

29. novembrī plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras namā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu