Ivo Fomins publicē jaunu dziesmu, video un izsludina lielkoncertu Liepājā

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Ziedonis Safronovs

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins pēc vairāk nekā gada pārtraukuma un intensīvas koncertēšanas izpārdotās koncertzālēs publicē jaunu dziesmu un video. Dziesmas “Vēl viens pagrieziens” mūzikas autors ir Ivo Fomins, bet dziesmas vārdus arī šoreiz rakstījis teju visu Ivo iepriekšējo hitu līdzautors Guntars Račs.

Ivo Fomins dalās savās pārdomās par dziesmā ietverto vēstījumu: “Mēs nezinām, kas mūs sagaida aiz katra nākamā pagrieziena. Reti kurš par to aizdomājas, jo daudz svarīgāk ir nepārstāt virzīties uz priekšu, uz savu izvēlēto mērķi. Tieši ceļš un virzība arī, iespējams, ir visas dzīves jēga. Par to ir jaunā dziesma, un par to būs arī mans lielkoncerts Liepājā, kuram dots nosaukums “Mans ceļš”.”

Koncerts “Mans ceļš” norisināsies 2024. gada 9. martā, un biļetes uz to jau ir pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un pievienotajā saitē

Koncertam pasūtīts īpaši jaudīgs skaņas un gaismu aprīkojums, un tajā vēl bez Ivo un viņa grupas piedalīsies arī īpašie viesi – cilvēki, kas Ivo karjerā spēlējuši īpašu lomu.

Jauno dziesmu “Vēl viens pagrieziens” producējis Roberts Dinters un pats Ivo, bet skaņas gala miksu veidojis Jānis Narbuts. Ierakstā piedalījās: Ivo Fomins – balss, Roberts Dinters – ģitāra, taustiņi, Kristaps Eihvalds – bass, Ēriks Hanzovskis – bungas. Dziesmas video producēja Dween Productions.

Foto: Publicitātes foto

Papildus gaidāmajam lielkoncertam nākamā gada martā, vēl ir iespēja apmeklēt pēdējos Ivo Fomina sērijas “30 gadi uz skatuves koncertus”, kuri notiks 8. decembrī Talsos (izpārdots) un 21. decembrī Ogrē.

Dziesmas vārdu autors un mūzikas izdevniecības “MicRec” vadītājs Guntars Račs par jauno dziesmu: “Ceļš ir dzīve, un dzīve ir ceļš. Jāiet tālāk un nav jābaidās no straujajiem pagriezieniem, kuros dzīve mūs laiku pa laikam izaicina. Tie var ievest grāvi, bet var arī uzvest augstā kalnā. Nepagriezīsies, neuzzināsi.”

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu