FOTO Busulis un Vasiļevska uzmirdzēs jaunā pašmāju seriālā

Sejas.lv

Nule sākts darbs pie jauna pašmāju komēdijseriāla "Templis", kas būšot aizraujoša un izklaidējoša piedzīvojumu komēdija un vedīs skatītājus uz prestižāko un stilīgāko sporta klubu Rīgā – "Templi". 

Seriāla režisors ir aktieris, mūziķis un kinorežisors Māris Bezmers, un galveno lomu atveidotāji ir Intars Busulis, Vilhelms Karlsons, Elizabete Marija Brante, Mārtiņš Upenieks, Katrīne Vasiļevska un citi.

Sporta klubs "Templis" ir vieta, kur ikdienas gaitas krustojas dažādām krāsainām un izteiksmīgām personībām.

Seriāla centrālais tēls ir sporta zāles īpašnieks Ivars, kura lomu atveidos mūziķis Intars Busulis.

Ivars, lai gan pats nesportisks un skolas laikā bieži atstumts, ir izveidojis savu sporta klubu ar mērķi pulcēt ap sevi tikai skaistus, sportiskus, bagātus un slavenus cilvēkus. Tomēr viņa sapnis par elitārāko sporta klubu Rīgā draud izplēnēt, kad sieva paziņo par laulības šķiršanu un sporta klubs iedzīvojas parādos. Ivara personiskās un materiālās problēmas ietekmē arī visus "Tempļa" darbiniekus.

Ne mazāk koši ir sporta kluba darbinieki, kuru personības un savstarpējās attiecības katru dienu padara par īstu piedzīvojumu. Seriālā varēs iepazīt profesionālu sportistu Oskaru, kuru atveido improvizators un mūziķis Vilhelms Karlsons, sporta zāles administratori Madaru, kuru attēlo aktrise Elizabete Marija Brante, un viņas draugu – bagāto un pašpārliecināto uzņēmēju Valteru, kuru atveido aktieris Mārtiņš Upenieks. Realitātes šova zvaigzne, influencere Katrīne Vasiļevska seriālā iejūtas Madaras draudzenes, fitnesa treneres Ketijas lomā.

Aktieris Ivo Martinsons atveido sporta zāles īpašnieka dēlu Jāni, kurš pēc ilgiem klejojumiem Indijā ir atgriezies Latvijā kā Muskabarums. Savukārt Latvijas Leļļu teātra aktrisi Santu Didžu varēs redzēt masieres – ezotēriķes Annas lomā, kuru regulāri aplido sporta kluba treneris Bullis jeb spēkavīrs un improvizators Raivis Vidzis.

Seriāls "Templis" solās būt sirsnīgs un humora pilns stāsts par cīņu ar personiskajiem un profesionālajiem izaicinājumiem, kas noteikti piesaistīs plašu skatītāju loku. Seriālā kopumā būs astoņas sērijas.

Filmēšana paredzēta 2024. gada jūlijā un augustā, bet pie skatītājiem platformā Tet TV+ seriāls nonāks šī gada nogalē.

Uz augšu