"Viņi darbojas diezgan vienkārši, tas pamatā ir sarunu, pieredzes dalīšanās aplī. Bet, esot arī tur kādas reizes klāt, paklausoties vai izrunājot arī no sevis kaut ko, tu saproti, ka tā ir patiesi atvērta kopība. Jebkurš šim aplim var pievienoties, jebkurš var iet prom, kad vēlas," stāsta Linards Rozentāls. "Arī šis aplis ir kā draudzes forma. Tikai bez bankas konta un kaut kā cita tamlīdzīga. Bet tur rodas kaut kāda solidaritāte – viņu ciešanās, sāpēs, viņu atkarībās, arī viņu uzvarās."
Satikšanās notiek aptuveni reizi nedēļā, bet visvieglāk draudzes norisēm ir sekot līdzi tās Facebook kontā un tīmekļa vietnē, jo tikšanās reižu regularitāte tomēr var mainīties. Savā kopīgajā sanākšanā vīri vispirms 20 minūtes sit bungas, galvenokārt dažādas afrikāņu perkusijas. Notiek vienošanās kopīgā ritmā, pēc tam tas tiek izjaukts, lai visbeidzot atkal nonāktu pie viena ritma. Tad katrs dalās savā stāstā, kas nu konkrētajā nedēļā ir noticis: kas ir izdevies, bet kur vēl jāpieliek pūles.
Līdzīga, kaut vairāk praktiskākas ievirzes kopīga grupa reizi nedēļā (parasti trešdienās) Torņakalna baznīcas Draudzes namā notiek sievietēm. Linards stāsta: "Tā ir radošā darbnīca trešdienās, kurā satiekas visu paaudžu sievietes − sākot no Martas, kurai ir 11 gadi, līdz cienījama vecuma seniorēm, bet netrūkst arī cilvēku līdzīgā vecumā kā es un tu.
Darbnīcās notiek rokdarbu, dažādu skaistumlietu darināšana. Vēl draudzes "Centrs cilvēka izaugsmei" rīko sieviešu apli, kontemplācijas skolotāja un iepriekšējā draudzes priekšniece Inese Ebele ir piedāvājusi sieviešu grupu satikšanās. Viss ir atkarīgs no tā brīža kopības nepieciešamības, kopā sanākšanas vajadzības, un es redzu, ka tāda regulāri ir."