Ja tev varētu būt viena superspēja, kas tā būtu?
Spēja teleportēties būtu vienkārši izcils risinājums daudzām lietām.
Kurš ir tavs mīļākais seriāls?
Grūta izvēle. Lai iet «House of Cards».
Kurš pašmāju vai Holivudas aktieris atveidotu tevi filmā par tavu dzīvi?
Toms Hidlstons, atceroties viņa tēlu filmā «Only lovers left alive».
Ja tev pēkšņi būtu pilnībā brīva diena, ko tu darītu?
Es visdrīzāk apjuktu no pārāk daudzajām iespējām, ko darīt, un beigās aizbrauktu sēnēs, ja būtu piemērots gadalaiks. Citādi droši vien palasītu grāmatu, paklausītos kādu plati un uzspēlētu galda spēli.
Ja tu varētu pārvērsties par vienu dzīvnieku, kurš tas būtu?
Par medusāpsi. Satriecošs un satraucošs dzīvnieks, kurš vienkārši nepārtraukti izdzīvo.
Kura pašmāju slavenība tev simpatizē? Kāpēc?
Vaira Vīķe-Freiberga. Viņa man liekas ļoti iedvesmojoša un dzīves gudra persona, un mums ir vienā dienā dzimšanas dienas.
Ko tu sevī gribētu izmainīt?
Man padodas ieslīgt absurdās detaļās un tā rezultātā dažreiz cieš galarezultāts. Būtu jauki, ja varētu to līdzsvarot.
Bailes, ka varētu notikt kaut kas slikts ar man tuvajiem laikam ir izteiktākās. Bet citādi man ir tikai problēmas ar sarkanajām skudrām un sirseņiem.
Kas ir tava labākā īpašība?
Neatlaidīga ticība labajam.
Kas ir tava sliktākā īpašība?
Stūrgalvība. Mēdzu būt ļoti liels aunapiere.
Kas ir tava mīļākā filma?
«Gredzenu pavēlnieks». Pārtinot pirmās daļas sākumu.
Kas ir pēdējā grāmata, kuru tu izlasīji?
Tikko pabeidzu Stīga Larsona «Millenium» triloģijas pēdējo grāmatu «Meitene, kas izpostīja sirseņu midzeni».
Cik daudz laika tu velti miegam?
Ja tu varētu pavakariņot ar vienu cilvēku – dzīvu vai jau aizsaulē aizgājušu –, kurš tas būtu un kāpēc?
Ar Arnoldu Švarcenegeru, protams! Viņš ir tiešām slikts aktieris, bet es esmu viņa fans kopš bērnības, un tur neko nevar darīt vai mainīt, un vienmēr palikšu.