Pasaule joko par koronavīrusu

TVNET
Foto: kadrs no filmas

No vienas puses, koronavīrusa (Covid-19) izplatība un postošās sekas nenoliedzami ir traģisks notikums, taču cilvēka dabā allaž ir bijusi vēlme katrā sliktajā vēstī saskatīt arī kaut ko pozitīvu. Jau ziņojām, ka Vjetnamā izdots animēts izglītojošs video, kurā par vīrusu tiek stāstīts ar popmūzikas vieglumu, Itālijā top kūkas vīrusa formā. Lūk, vēl daži ar koronavīrusu saistīti jociņi.

Pasaulē īsākā šausmu filma

Amerikāņu scenārists un režisors Robert B. Weide radījis 15 sekunžu garu "šausmu filmu", kurā filmas ļaundaris ir nejauši uz ielas peļķē nonākušais vīruss.

Itāļi dzen jokus un dzer vīnu

Arī Itālijā, kuru vīruss skāris īpaši, pret bailēm cīnās ar humoru - radītas kūciņas koronavīrusa izskatā, kā arī tiek piedāvāts īpašs koronavīns. 

Saldējuma kafejnīcā Gelateria Infinito klienti var iegādāties Koronas kūkas, kuras dekorētas, imitējot vīrusa izskatu mikroskopā. Interesanti, ka šīs kūciņas tirgo Kremonā, Lombardijas reģionā, kurā tiek ziņots par daudziem saslimšanas gadījumiem. Kafejnīcas īpašnieks Andrea Širali (Andrea Schirali) skaidro: "Mēs zinām, ka situācija ir ļoti nopietna, bet problēmas nevar risināt ar skumjām un bēdām. Svarīgākais ir sekot instrukcijām un saglabāt mieru. Ja uzēdīsim labu saldējumu, tas noteikti nekaitēs."

Divas neaizmirstamas nedēļas Itālijā

Protams, internets ir pilns ar dažādām mēmēm un jocīgiem foto. Šis ir viens no izteiksmīgākajiem.

Divas neaizmirstamas nedēļas Itālijā
Divas neaizmirstamas nedēļas Itālijā Foto: Attēls no sociālajiem tīkliem

"Tiktok" roku mazgāšanas deja

Lai mazinātu paniku, neinformētību par koronavīrusa izplatību un ietekmi uz veselību, Vjetnamas veselības departaments nācis klajā ar informatīvu video, precīzāk dziesmu un animētu videoklipu "Greizsirdīgais koronavīruss". Dziesma kļuvusi arī par virālu hitu, roku mazgāšanas deja izpelnījusies uzmanību sociālajā tīklā "Tiktok". 

Gvineta Paltrova joko par koronavīrusu

Arī Holivudas aktrise Gvineta Paltrova (Gwyneth Paltrow), kura savulaik filmējusies lentē "Infekcija" (Contagion, 2011), atļāvusies pajokot, savā Instagram publicējot foto ar sejas masku.

"Es jau esmu bijusi šajā filmā," viņa raksta. "Esiet uzmanīgi. Nesarokojieties. Bieži mazgājiet rokas."

Atgādinām, ka 2011. gada filmā izspēlēta situācija, kurā cilvēcei draud briesmas, jo ar nepieredzētu ātrumu izplatās nāvējošs vīruss – un līdz ar to panika.

"Tiktok" dziesmiņa "It's Corona Time"

Vēl viena sociālā tīkla "Tiktok" dziesma, kurai top komiski video.

Komisks sociāls eksperiments - koronavīrusa "slimnieks" skaļi par to paziņo blakussēdētājiem

Tapis arī kāds video eksperiments, kurā aziātiska izskata vīrietis publiskā vietā skaļi paziņo, ka ir saslimis ar koronavīrusu. Interesanta ir blakus esošo nejaušo garāmgājēju reakcija.

Nepalaid garām!

Uz augšu