Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ikšķiles estrādē norisināsies populāru solistu un Vidzemes kamerorķestra vasaras lielkoncerts

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

20.jūlijā Ikšķiles estrādē norisināsies krāšņs lielkoncerts, kurā piedalīsies lieliskie dziedātāji Ieva Kerēvica, Aija Andrejeva,Igo, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons un Atis Ieviņš, kā arī Vidzemes kamerorķestris un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Ieskicējot gaidāmo koncertu, programmas muzikālais vadītājs Jānis Strazds saka: «Šajā koncertprogrammā piedalās ļoti kolorīti un daudzpusīgi dziedātāji, no kuriem katrs ir personība, un katrs ir īpašs. Arī viņu dziedātās dziesmas un repertuārs ir īpašs, un lielākā daļa no šīm dziesmām ir publikai ļoti labi zināmas un līdzi dziedamas un tādas, ko cilvēki vienmēr koncertos no šiem dziedātājiem grib dzirdēt. Tāpēc programma būs pozitīva un enerģiska, sākot no Igo dziedātajām «Līvu» un «Remix» dziesmām; būs Ingus Pētersona «zelta» repertuārs, ko vairāk atceras vidējā un vecākā paaudze; būs Agnese Rakovska ar tikai viņai vien raksturīgo un oriģinālo manieri, dziedot Raimonda Paula dziesmu «Vienaldzības»; Aija Andrejeva ar savu īpašo šarmu, Atis Ieviņš ar roķīgo dziedājumu un Ieva Kerēvica – ar jaudīgo un enerģisko vokālu.»

Kā uzsver Jānis Strazds, ikviens no šiem dziedātājiem ir atšķirīgs, tāpēc, viņaprāt, būs ļoti interesanti dziedēt šo solistu salikumu vairākās kopdziesmās. «Domāju, ka šī koncertprogramma būs visām gaumēm – sākot no pašiem mazākajiem līdz pat vecākā gadagājuma cilvēkiem, un visi to varēs izbaudīt no sirds!»

Koncerta programmā iekļautas dziesmas «Zīlīte», «Kā senā dziesmā», «Ar mīlestības pinekļiem», Kerijas dziesma no R.Paula mūzikla «Māsa Kerija», «Vienaldzības», «Laika dziesmiņa», «Sasala jūriņa» un daudz citi pazīstami un iemīļoti skaņdarbi.

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā un koncerta dienā – koncerta norises vietā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu