Džastins Bībers atsācis romānu ar seksīgu modeli

Heilija Boldvina un Džastins Bībers

FOTO: MEGA/Scanpix

Trīs gadus pēc tam, kad medijos ik pa laikam parādījās baumas par dziedātāja Džastina Bībera un 21 gadu vecās modeles Heilijas Boldvinas attiecībām, pāris beidzot vairs nekautrējas publiski mīlināties un kopīgi pavadīt laiku.

Kā liecina paparaci uzņemti foto, abi jaunieši kopā pavada arvien vairāk laika, tiekot pieķerti gan kopīgi izklaidējamies, gan ceļojot.

Boldvina, kuru 2017. gadā britu izdevums «Maxim» atzina par seksīgāko sievieti pasaulē, pirms pāris nedēļām izdevumam «The Times» atklāja, ka viņa ar Bīberu ir uzturējusi draudzīgas attiecības jau kopš bērnības, tādēļ fakts, ka abu draudzība pāraugusi romantiskās attiecībās, modeli neizbrīna.

Lai gan martā medijus pāršalca ziņas, ka Bībers pēc vairāku gadu ilgas pauzes ir atsācis un drīz vien pārtraucis attiecības ar dziedātāju Selēnu Gomezu, kā arī neilgu laiku pēc tam sācis īslaicīgu romānu ar modeli Baskinu Čempioni, mūziķis lieki laiku netērē un šobrīd visu savu uzmanību velta jaunajai draudzenei.

Pārim tuvi avoti stāsta, ka abiem ir kopīgas divas lietas – patika izklaidēties un mīlestība pret savu baznīcas draudzes organizāciju, kuru abi kopīgi arī apmeklē.

Uz augšu