«Viņas melo labāk» Lauris Reiniks debitēs kā bandīts Zobs

Sejas.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: TV3 publicitātes foto

Trešdienas, 20. jūnija vakarā «TV3» seriāla «Viņas melo labāk» skatītāji satiksies ar kādu ļoti īpašu varoni – jau agrāk manīto Igoru ar iesauku Zobs, kuram ar likumu ir visai vēsas attiecības. Kriminālā tipa lomā pārliecinoši iejuties populārais pašmāju dziedātājs Lauris Reiniks, bet viņam būs arī vērā ņemama kompānija.

Kopā ar Zobu dažādas neģēlības strādās Mellais, kuru tēlo Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, bet kopā ar viņiem darbosies Marijas iemīļotais dānis Markus (Mārtiņš Upenieks).

Pēc iznākšanas no apcietinājuma par viņa tuvākajiem biedriem svešajā zemē kļūs tieši Mellais un Zobs, kuri ir gatavi uz daudz ko, lai varētu izmantot ārzemnieku īpašās iemaņas – izrādās, ka aiz smukulīša ārienes, pieklājīgās uzvedības un rūpēm par latviešu daiļaviņu slēpjas pieredzes bagāts hakeris.

Vai viņa attiecības ar Mariju arī bija aprēķina pilnas, vai tomēr tur slēpjas patiesas jūtas? Kādos piedzīvojumos sveštautieti ieraus Zobs un Melnais? Kurš no varoņiem pirmais cietīs no šīs ļaundaru bandas?

Skaties «Viņas melo labāk» ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 «TV3».

Uz augšu