Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

TV ekrānos atgriežas pašmāju seriāls «Viņas melo labāk»

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: TV3 publicitātes foto

No 21. maija ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 kanālā «TV3» atkal ir redzams iemīļotais pašmāju seriāls «Viņas melo labāk».

««TV3» kā vadošais izklaides satura radītājs Latvijā veiksmīgi turpina līdz ar «UgunsGrēku» aizsākto latviešu seriālu tradīciju veidošanu. «Viņas melo labāk» varoņi un viņu kaislību pilnie piedzīvojumi turpina baudīt skatītāju mīlestību, un šogad mēs esam priecīgi piedāvāt jau sesto projekta sezonu. Seriāla panākumi ir apliecinājums tam, ka mūsu skatītāji šajā seriālu tik pārbagātajā piedāvājumā vēlas baudīt tieši Latvijā radītu, pašmāju aktieru izdzīvotu stāstu. Tas iedvesmo mūs arī jaunā darbdienu vakaru seriāla idejas meklējumos, ko nupat esam sākuši,» norāda «All Media Baltics» vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

Šosezon Mārim (Andris Bulis) un Martai (Evija Skulte) ceļā uz kopīgu laimi jāatšķetina vēl gana daudz pagātnes noslēpumu. Nekur nav pazudusi arī Martas galvenā pretiniece Baiba (Elīna Vāne), un viņa nebūt nav vienīgā…

Māra meita Marija (Anete Krasovska) arī nevarēs sūdzēties par garlaicību privātajā dzīvē – ceļojumā pa Eiropu viņa satikusi kādu galantu ārzemnieku, kas sagādās pamatīgus sirdēstus viņas vīram Arvim (Lauris Dzelzītis).

Kārtējās krīzes piemeklēs automehāniķa Konstantīna (Kristians Kareļins) un Olgas (Sarmīte Rubule) laulību, Fēlikss Šmakovs (Juris Bartkevičs) iekulsies pavisam nelāgā situācijā, un viņa meitai Ketijai (Lelde Dreimane) un sargeņģelim Irēnai (Velta Straume) būs jāsteidz palīgā, un šie ir tikai daži no attiecību un notikumu līkločiem, kuros šajā sezonā tiks ierauti «Viņas melo labāk» varoņi.

Šīs sezonas gaitā jau agrāk iepazītajiem varoņiem pievienosies virkne jaunu tēlu.

Par Māra pagātni atgādinās Samanta, kuru seriālā tēlo Liene Sebre. Samanta ir viltīga jauna sieviete, kura dievina labu un vieglu dzīvi. Dzīvē viņai nav nekā svēta, un par naudu viņa varētu pārdot visu. Ar savu šarmu un viltību viņa pievilina vīriešus, pieradina viņus, bet pēc tam sāk viņus izmantot. Vai par viņas upuri kritīs arī Māris?

Kolorīto tēlu pulciņam pievienosies arī Ligita, Martas māsīca, kuras lomā iejutusies šarmantā Dita Lūriņa. Viņas varone ir ļoti vienkārša, sirsnīga, gādīga meitene, kura piedevām vēl lieliski gatavo. Ligita ir ieradusies Rīgā no mazas provinces pilsētiņas, lai sāktu savu dzīvi no jauna. Viņa ir nedaudz naiva un nepieredzējusi, tāpēc ik pa laikam nonāk kuriozās un komiskās situācijās.

Māra meitas Marijas dzīvē ienākušais sveštautietis Markus ir pilnīgs pretstats Arvim – Mārtiņa Upenieka atveidotais puisis ir ļoti gādīgs, pakalpīgs un pievērš Marijai tik daudz uzmanības, ka pretoties viņam ir praktiski neiespējami. Bet kas patiesībā slēpjas aiz gudrā un šķietami ideālā puiša pievilcīgās ārienes un vai patiešām Marijas Dānijā satiktais jaunais draugs ir tik labsirdīgs un gādīgs kā izliekas?

Reiņa (Gints Andžāns) birojā būs divas jaunpienācējas, un atšķirīgākas dāmas vienā darbavietā grūti iedomāties.

Zanes Dombrovskas atveidotā Madara, kuru saista sena draudzība ar Martu, ir ļoti labsirdīga. Viņai nepatīk intrigas, un viņa ātri iemīlas. Tāpēc Madarai gadās arī ļoti ciest, jo dzīve jaunajai dāmai vienmēr sagādā pārbaudījumus, ar kuriem viņa ne vienmēr pati spēj tikt galā bez draudzeņu palīdzības.

Ingas Tropas atveidotā Lauma ir sieviete, kura zina, ko grib no dzīves. Viņa ir precējusies ar sliktas reputācijas vīrieti – Ginta Grāveļa atveidoto Raivo ar iesauku Melnais –, kurš apgrozās kriminālajā pasaulē, taču viņai nav drosmes dzīvesbiedram pretoties. Lauma cenšas norobežoties no sava vīra netīrajām, izdomātajām intrigām un plāniem, taču tas viņai padodas ar grūtībām.

Jauno varoņu dzīves krustosies ar jau iemīļoto personāžu atveidotājiem – Eviju Skulti, Karīnu Tatarinovu, Aneti Krasovsku, Kristianu Kareļinu, Lauri Reiniku, Juri Bartkeviču, Ievu Florenci, Andri Buli, Kārli Neimani, Lauri Dzelzīti, Māri Bezmeru, Ēriku Egliju, Sarmīti Rubuli, Gintu Andžānu, Daini Gaideli, Elīnu Vāni, Veltu Straumi, Lauri Subatnieku un citiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu