Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pašmāju slavenības jaunā raidījumā atbildēs uz amizantiem jautājumiem

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Kā apturēt puisi, kurš brīvdienās dodas makšķerēt? Kur atrast otru pusīti? Kā ikdienas steigā neaizmirst par sevi? Dzīvē noteikti ir bijušas situācijas, kad nezini, kā rīkoties tālāk, un tev ir nepieciešams padoms. Jaunais TV3 raidījums «Slavenību padomu aģentūra», kas startēs pirmdien, 2. jūlijā, piedāvās nebijušu iespēju – uzzināt, kā dažādās situācijās ieteiktu rīkoties sabiedrībā zināmi cilvēki.

Seriāla «Viņas melo labāk» zvaigznes Māris Bezmers un Evija Skulte, projekta «DVINES» dalībnieces Ana un Katrīne, dziedātāji Agnese Rakovska un Ralfs Eilands un daudzi citi populāri cilvēki gan nopietni, gan pavisam nenopietni atbildēs uz visdažādākajiem jautājumiem.

Meklējot atbildes, dzirdēsim arī populāro cilvēku pieredzes stāstus un pavisam negaidītas atklāsmes.

Uzzināsim, kāpēc šova «X Faktora» uzvarētājs Arturs Gruzdiņš skolas laikā izvairījies no muzikāliem konkursiem, ko aktieris Lauris Subatnieks domā par marihuānas legalizēšanu, kas dziedātājas Annijas Putniņas 18. jubilejas svinībās notika ar mammas gatavoto «siļķi kažokā» un daudz citu lietu, par kurām, iespējams, agrāk pat nenojautām.

Šovs būs skatāms ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20:20 pirms seriāla «Viņas melo labāk».

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu