Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Arī grupa «Z-Scars» ieraksta Mārtiņa Freimaņa dziesmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Atsaucoties uz Mārtiņa Freimaņa fonda aicinājumu ierakstīt sev tīkamu Mārtiņa Freimaņa dziesmu, arī Andris Kivičs un grupa «Z-Scars» nodod klausītāju vērtējumam savu versiju par grupas «Tumsa» dziesmu «Kad Ēģiptē sniegs».

Dziesmu producējuši Andris Kivičs un Reinis Briģis, piedaloties Gintam Stankevičam, studijā «Factory Sounds Studio». Miksēja un māsterēja Gints Stankevičs.

Veltījumu albumu «Mans draugs – Mārtiņš Freimanis» paredzēts publicēt šā gada maijā, kad klajā nāks arī Daigas Mazvērsītes sarakstītā biogrāfiskā grāmata par Mārtiņu, kurā ir daudz līdz šim nezināmu faktu un atmiņu stāstu par nu jau leģendāro dzejnieku un mūziķi.

Līdz šim ir publicētas jau trīs dziesmas, kuras būs iekļautas minētajā albumā. Savu redzējumu par Mārtiņa dziesmu «Redz kā tu ar mani» jau publicējusi grupa «Rīgas Modes», bet dziesmas «Bums» jaunu versiju ieskaņojuši Mārtiņa draugi no «Labvēlīgā tipa», piedaloties kolorītajai dziedātājai Elzai Rozentālei.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu