Pianisti Osokini uzstāsies Mazajā Mežotnes pilī

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

22. jūnijā ar pianistu Osokinu dinastijas - tēva Sergeja un dēlu Andreja un Georgija - koncertu «Latviešu komponistu klaviermūzika Saulgriežu noskaņās. Trīs Osokini» tiks atklāta Mazās Mežotnes pils šīs vasaras koncertsezona. Koncerta sākums - plkst.20. Kā uzsver mākslinieki, koncertā, kas ir veltījums Latvijas simtgadei, skanēs latviešu klaviermūzikas zināmie un vēl neatklātie šedevri.

Koncerta īpašajā programmā, kas Lielupes krastā izskanēs tieši vasaras Saulgriežos, iekļauti Jāņa Zālīša, Artūra Grīnupa, Pētera Vaska, Jāņa Ivanova, Volfganga Dārziņa un Jāzepa Vītola skaņdarbi.

«Vēl joprojām atceros to burvīgo miera atmosfēru, kad pirms diviem gadiem muzicēju Mazajā Mežotnes pilī: dialogs ar dabu, patiesi cilvēki un ļoti mājīgā gaisotne ir patiesi neaizmirstami. Tāpēc būs brīnišķīgi šeit atgriezties 22.jūnijā, un šoreiz kopā ar tēvu un brāli turpat muzicēt ģimenes lokā,» uzsver pianists Georgijs Osokins, kurš Mazajā Mežotnes pilī ar solokoncertu uzstājās pirms diviem gadiem.

Pianisti Sergejs Osokins (1960), Andrejs Osokins (1984) un Georgijs Osokins (1995), neapšaubāmi, pārstāv vienu no Latvijas spilgtākajām mūziķu dzimtām. Viņi visi trīs ir Latvijas valsts augstākā apbalvojuma mūzikā - Lielās Mūzikas balvas - laureāti (Sergejs - 2004., Andrejs - 2008., Georgijs - 2015.gadā). «Pianisms ir mūsu ģimenes psihiskā slimība. Vienkārši patīk. Patīk klavieru skaņa un klaviermūzika. Arī mana sieva ir pianiste», kādā intervijā savulaik teicis Sergejs Osokins.

Informācija par koncertiem pieejama arī Mazās Mežotnes pils mājaslapā: www.mazamezotnespils.lv un sociālajā tīklā Facebook.

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu