Sabiedrības dāma Elita Drāke šovā «Mamm, brauc mājās» piedzīvo «šoku»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Ceturtdien, 31. maijā, televīzijas sievietēm «STV Pirmā!» skatītāji šovā «Mamm, brauc mājās» bija liecinieki, kā sabiedrības dāmas Elitas Drākes ikdiena uz trim dienām mainās līdz nepazīšanai. Viņu palīgos uzlabot attiecības ar vīru un bērniem uz ģimenes mājokli Kauguros sauca 38 gadus vecā sociālā darbiniece Kristīne.

Viņa ar vīru, 41 gadu veco dažādu radošu nodarbju speciālistu Ģirtu ir kopā jau 11 gadus un audzina divas atvases – deviņus gadus veco Kīru un par brāli gadu jaunāko Rūdolfu Šio.

Finansiāli ģimeni pārsvarā apgādā Kristīne, tikmēr Ģirts uzlabojot jauno mājvietu, uz kuru ģimene pārcēlusies pirms neilga laika, un pieskata dēlus. Taču, gluži kā Rīga, kura nekad nebūšot gatava, arī mājā, kurā dienu no dienas dzīvojas Ģirts, joprojām darāmā ir kaudzēm. Un tieši šis fakts burtiski šokēs Elitu.

«Tas būtu par maz teikt, ka man ir šoks. Un par maz būtu teikt, ka man tas ir pieņemami,» ieraugot mājas iekštelpās valdošo nekārtību, savu pārsteigumu neslēps populārā sabiedrības dāma. «Nevis tāpēc, ka tas ir labi vai slikti, – es uzskatu, ka katram cilvēkam ir jādzīvo, kā viņš grib. Taču man tas ir dubults pārdzīvojums, jo esmu pilnīga perfekcioniste. Es dzīvoju apmēram tā kā muzejā, un man katrai lietai ir sava vieta. Un visam klāt man ir ļoti maz mantu, jo tā ir arī viena no manu kursu terapijām – atbrīvoties no liekām mantām un dzīvot kārtībā. Man nav saprotams, un es arī nezinu, kā taktiski un cilvēciski mīļi pastāstīt, ko tas dara sliktu, dzīvojot tādā vidē. Un kāda tā varētu būt nākotnē liela trauma bērniem nedzīvot tīrībā un kārtībā. Te ir bišķiņ tā kā visa par daudz,» ieraugot savu jauno mājokli, teiks Elita.

Jau otrajā pavadītajā dienā «jaunajā ģimenē» Elita ķērās vērsim pie ragiem un centās ieviest kārtību mājā. Lieki piebilst, ka ģimenes galva Ģirts par šādu iniciatīvu nebija sajūsmā un atrunājās, ka mājas kārtošanai ikdienā vienkārši neatliekot laika.

Arī brīdī, kad Elita aicināja viņu palīgos, vīrs bija ļoti aizņemts, vārot makaronus bērniem, un apgalvoja, ka nespēj vienlaicīgi darīt desmitiem darbu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu