Skip to footer
Šodienas redaktors:
Līga Āboma
Iesūti ziņu!

Kokteilis ar slavenību Biatloniste Baiba Bendika gatavo kokteili "Brīvdienu trāpījums"

Lai pagatavotu neatvairāmi garšīgu kokteili, ar sastāvdaļu saliešanu vienā glāzē būs par maz, jo ir gana daudz knifiņu, kurus zina tikai pieredzējuši bārmeņi. Ja vēlies kļūt par kokteiļu pavēlnieku, TVNET rubrikā "Kokteilis ar slavenību" kopā ar bārmeni Linardu Grundmani un biatlonisti Baibu Bendiku iemācies pagatavot  kokteili "Brīvdienu trāpījums".

Lai tu kopā ar Baibu un Linardu varētu soli pa solim pagatavot kokteili "Brīvdienu trāpījums", vispirms sarūpē šādas sastāvdaļas:

  • 50 ml džina;
  • 30 ml citronu sulas;
  • 10 ml aveņu sīrupa;
  • 10 ml aquafaba;
  • 50 ml Schweppes Russchian;
  • ledu – pēc nepieciešamības;
  • kaltēta pitaijas augļa pulveri (dabīga krāsviela);
  • kaltētu citrusa šķēlīti, kaltētus ziedus dekoram.
Raksta foto

Šeit atradīsi gardā kokteiļa recepti, bet, lai uzzinātu, kāda ir Baibas pieredze kokteiļu gatavošanā, ar ko biatlonisti nodarbojas vasarā un kā sportistei Linarda virsvadībā veicās aiz bāra letes, noskaties video!

Foto: Baiba Bendika mācās gatavot kokteili "Brīvdienu trāpījums".

Raksts tapis sadarbībā ar Schweppes.

Pasākums filmēts "Alus rūme Trofeja" telpās.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Komentāri
Uz augšu