Maligina mantojumā saņem 10 miljonus

TVNET
Maligina mantojumā saņem 10 miljonus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Pagājis gandrīz pusgads, kopš mūžībā devās uzņēmējs Valērijs Maligins (52). Līdz pat šim brīdim visas iesaistītās puses - atraitne Elīna Maligina un Valērija meitas Irina, Nika un Anna - nevarēja vienoties par mantojuma sadali. Nu tapis zināms, ka noslēgta vienošanās, kas apmierina gan Elīnu, gan uzņēmēja meitas.

Kā vēsta izdevums «Vakara Ziņas», noslēgtā vienošanās paredz, ka tās saturs ir konfidenciāls un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas.

Tāpat zināms, ka Elīnas Maliginas advokāti panākuši, ka atraitnei pienākas 10 miljoni eiro.

Jau vēstīts, ka vienošanās notikusi 25. maijā.

«Ilgstošu un sarežģītu pārrunu rezultātā, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, bet augstāk par visu vērtējot Valērija Maligina izveidotā uzņēmuma «Olainfarm» veiksmīgas darbības nodrošināšanu nākotnē kā viņa piemiņas apliecinājumu, esam vienojušies par mantojuma sadali. Panākto vienošanos uzskatu par kompromisu, kurā iespējami plašākajā veidā ietvertas Valērija nepilngadīgās meitas Annas, vecāko meitu Irinas un Nikas un manas intereses. Uzklausot vienam otru un nedaudz piekāpjoties, esam vienojušās par galveno - «Olainfarm» arī turpmāk būs viens no Latvijas farmācijas biznesa flagmaņiem, un mēs darīsim visu iespējamo tā attīstībai un darbības paplašināšanai nākotnē,» sacīts Elīnas Maliginas paziņojumā.

«Cieņa pret mūsu tēvu un «Olainfarm» intereses bija pamatā mūsu vēlmei rast pieņemamu risinājumu. Uzņēmuma stabilai darbībai ir nepieciešama noteiktība, ko vairo vienota izpratne. Mums ir svarīga uzņēmuma nākotne, vēlamies turpināt ģimenes biznesu, lai tas arī turpmāk būtu mūsu un visas Latvijas lepnums,» pauda Maligina vecākās meitas.

Jau vēstīts, ka Valērijs Maligins mūžībā aizgāja pērnā gada decembrī, būdams 52 gadus vecs.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu