Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Top jauns Raimonda Paula un Normunda Rutuļa albums

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

23. aprīlī tiek publicēts Normunda Rutuļa jaunā albuma pirmais radio singls «Man nav žēl (dziesma par Ērikonkuli)», kuras melodijas autors ir Raimonds Pauls, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs.

«Esmu gandarīts un laimīgs, ka mūsu sadarbība ar Maestro turpinās jau vairāk nekā 20 gadu. Cik laba sajūta, ka lielmeistars uzticas un uz tevi paļaujas,» preses paziņojumā raksta Rutulis. «Pagājušā gada sākumā Maestro man iedeva dziesmu un noteica: «Tā kā tu ar to elektroniku daries, ņem vienu dziesmu tautai.» Tas bija sākums. Vēlāk saņēmu arī pārējās 11 dziesmas, kas nu veido veselu albumu. Katra no tām manī ir ieskrāpējusies uz palikšanu. Liels prieks, ka Lotars un Jānis uzķēra īsto pavedienu un materiāls ir tieši tāds, kādu to biju iecerējis. Klausītājiem vien atliek to novērtēt.»

Raimonds Pauls: «Man šķiet, ka ir atkal izdevies kaut kas «Lecam pa vecam» vai «Cāļus skaita rudenī» manierē. Tāda viegli izklaidējoša deju mūzika. Tieši šādas dziesmas bieži vien ir tās, kuras klausītāji koncertos visvairāk gaida.»

Guntars Račs: «Es priecājos, ka šī dziesma nonāca pie Normunda, jo mūsu kontā jau ir vairāki veiksmīgi kopdarbi šajā žanrā. Vienmēr esmu apbrīnojis Normunda spēju iejusties dažādos žanros un katrā no tiem ielikt savu sirdi un dvēseli, izpildot dziesmas ar pilnu atdevi. Un viss, ko tu dari no sirds, vienmēr nes arī veiksmi. Lai veicas šai dziesmai, un kas zina, varbūt paņemsim šo dziesmu arī «Saldo seju» koncertu repertuārā uz koncertiem, kuros piedalās Normunds.»

Normunds Rutulis
Normunds Rutulis Foto: Publicitātes

Jaunā albuma tapšanā roku pielikuši arī dzejnieks Jānis Peters, producenti Lotars Lodziņš un Jānis Kalve, taustiņinstrumentālists Kārlis Indrišonoks, dziedātājas Rūta Dūduma un Anmary, kā arī repa meistars Mixmaster AG.

Albums klajā nāks 2019. gada pavasarī, kam sekos koncertturneja tā paša gada septembrī un oktobrī.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu