Noskaidroti «Izklausies redzēts» finālisti

TVNET
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: TV3 publicitātes foto

Svētdienas, 22. aprīļa, vakarā TV3 skatītāji varēja baudīt muzikālā slavenību šova «Izklausies redzēts» pusfinālu, kurā tapa zināmi to četru dalībnieku vārdi, kuri cīnīsies lielajā finālā.

«Izklausies redzēts» pusfināla raidījumā uzvaru izcīnīja Veronika Plotņikova, kura šajā vakarā bija iejutusies Edītes Piafas tēlā.

Šajā vakarā nedaudz mainījās balsošanas kārtība – pirmie savus piecus punktus katrs kolēģiem piešķīra dalībnieki, un tad jau bija laiks arī žūrijas vērtējumam. Kopvērtējumā divas dalībnieces dalīja pirmo vietu – vienādu punktu skaitu saņēma Aija Vītoliņa un Veronika Plotņikova, kura tad arī tika atzīta par uzvarētāju, jo bija ieguvusi augstāku punktu skaitu no žūrijas.

Koncerta izskaņā šova vadītājs Renārs Zeltiņš arī atklāja lielāko intrigu –

summējot visos raidījumos iegūtos punktus, «Izklausies redzēts» finālā iekļuva Aija Vītoliņa, Veronika Plotņikova, Atis Ieviņš un Nauris Brikmanis.

Finālā uz skatuves kāps arī Juris Jope, Edgars Pujāts, Evilena Protektore un Raimonda Vazdika – šie dalībnieki apvienosies duetos un uzstāsies kā viesmākslinieki.

To, kādos tēlos iejusties finālā, dalībnieki izlems paši, un viņu vērtēšana būs skatītāju rokās.

Uz augšu