«Sansusī» izsludina piekto festivālu, aicina uz vakaru Rīgā «Tu jau zini kur»

TVNET
«Sansusī» izsludina piekto festivālu, aicina uz vakaru Rīgā «Tu jau zini kur»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Alternatīvais kamermūzikas festivāls «Sansusī» izsludina piekto festivālu, kas šogad notiks no 10. līdz 12. augustam, un aicina uz IV koncertu ciklā «Sansusī» vakars Rīgā ietvaros, kas 27. aprīlī pirmo reizi notiks jaunajā Rīgas mājvietā «Tu jau zini kur» biedrības «Free Riga» paspārnē esošajā radošajā kvartālā Tallinas ielā 10.

«Festivāla piektajā gadā esam sagādājuši sev dāvanu. Beidzot esam tikuši arī pie pastāvīgas «Sansusī» filiāles Rīgā, un tagad regulāri visa gada garumā šajā vietā piedāvāsim klausītājiem gan jau ierasto formātu «Sansusī» vakars Rīgā koncertus, gan aicināsim uz viesizrādēm no citām zemēm, gan kopā ar saviem radošajiem domubiedriem rādīsim Rīgā tapušus kopdarbus,» tā «Sansusī» vadītājs Armands Siliņš.

Jaunajā «Sansusī» Rīgas filiāles «Tu jau zini kur» pirmajā notikumā:

19.00 – abu bāru atkorķēšana (un ēdieni no «Terapijas»)

20.00 – kontrtenora Jan Jakub Monowid (Polija) solokoncerts ar Beata Szebesczyk pie klavierēm

21.30 – objektu teātris «Strange Death and Perfect Bodies» (work in progress) – nākotnes arheologi, kas veido attiecības ar mūsdienu objektiem. Mentors – Davide Giovanzana.

22.30 – atgriešanās IV festivāla «Sansusī» notikumā – Ata Jākabsona un Annas Ķirses izstādē/performancē «Dvēseles tumšā nakts» caur Toma Harjo īsfilmu

23.00 – «Pianistu kautiņi bāros» ar Agnesi Egliņu un Rihardu Plešanovu

00.30 – «Divdesmit minūšu diskotēka» ar Platonu Buravicki

Biļetes uz «Sansusī» vakaru maksā 12,00 euro un ir iegādājamas šeit:

Piektais festivāls «Sansusī» Aknīstes novada brīvdienu mājas «Susēja» teritorijā viesus gaidīs no piektdienas, 10. augusta, plkst. 17.00, atklāšanu ieskandinot ar koncertu plkst. 19.00. Noslēguma koncerts svētdien, 12. augusta pēcpusdienā. Kā ierasts – festivāla programmu varēs uzzināt tikai festivāla pirmajā dienā. Mākslinieku priekšnesumiem nepārklājas un lielākajiem entuziastiem būs iespējams noklausīties pilnīgi visus koncertus.

Arī šogad tie, kas vēlas piedzīvot garāku «Sansusī», tiek aicināti uz festivāla «celšanas» nedēļā – no pirmdienas, 6. augusta. Brīvprātīgos palīgus gaidīs sagatavošanās darbi, ugunskura koncerti un radošās darbnīcas.

Biļetes uz festivālu un koncertu nopērkamas interneta vietnē sansusi.lv. Festivāla sākotnējā biļešu cena (līdz Vasaras saulgriežiem) 35,00 euro. Bērniem līdz 7 gadu vecuma – bez maksas, no 7 līdz 14 gadu vecumam – 3,00 euro.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu