Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šogad pārtrauks seriāla «Svešā seja» rādīšanu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: TV3 publicitātes foto

Kopš pērnā gada rudens TV3 skatītāji darbadienu vakaros var sekot līdzi spraigajiem notikumiem un kriminālajām kaislībām Muižnieku ģimenē, kā arī galveno varoņu savstarpējām attiecībām un ģimenes vērtībām seriālā «Svešā seja». Tomēr TV3 pieņēmis lēmumu, ka seriāla uzņemšana netiks turpināta.

Kā informē TV3 pārstāvji, 17. maijā noslēgsies seriāls «Svešā seja». Tā vietā komanda ir sākusi strādāt pie jauna ikdienas seriāla koncepta un uzsver, ka būs ļoti prasīgi attiecībā uz jaunā seriāla kvalitātes kritērijiem.

«Jauno seriālu veidosim, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm, – meklēsim saistošu un aktuālu stāstu, turpināsim piesaistīt pašmāju iemīļotākos aktierus un seriālu filmēsim nevis studijā, bet gan reālā vidē. Mēs ticam, ka radīsim seriālu, kas aizraus un neatstās vienaldzīgu mūsu prasīgo skatītāju,» uzsver «All Media Baltics» vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

Pašmāju seriāls «Svešā seja» savu pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada 18. septembrī, un sākotnēji seriāla sižetiskās līnijas centrā savijās stāsts par plastisko ķirurģiju un netīro biznesu, noklusētu patiesību ģimenē, kā arī mīlestību un cerību. Turpretim otrā sezona savu ceļu pie skatītājiem uzsāka ar lielām rokādēm seriāla galvenajā vēstījumā, lielāku uzmanību pievēršot galveno varoņu savstarpējām attiecībām, akcentējot mīlestību un ģimenes vērtības, kā arī humoram, bet kriminālo sižeta līniju atstājot otrajā plānā.

Baiba Saleniece, seriāla producente, sarunā ar TVNET pērnā gada nogalē uz jautājumu, vai «Svešā seja» varētu būt jaunais «UgunsGrēks» reitingu ziņā, atbildēja izvairīgi. «Nekad neizsaku prognozes par to, kā būs vai nebūs. Mēs nekad nezinām, kas mūs gaida nākotnē. Daudz ko var mainīt pat neliels dzīves notikums vai pavērsiens un seriālam var pienākt beigas, vai, tieši otrādi, tas iegūst otru elpu.»

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu