Seksīgo Antonio Banderasu vairs nav iespējams atpazīt

TVNET
Seksīgo Antonio Banderasu vairs nav iespējams atpazīt
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Vida Press

Allaž simpātiskais spāņu aktieris Antonio Banderass, kurš pēc lomas 1995. gada filmā «Desperado» lauza ne vienu vien sirdi, nu kļuvis pavisam svešs.

Aktieris nule piedalījies «National Geographic» seriāla «Ģēnijs» otrās sezonas preses konferencē, kurā bija redzams skūtu galvu un bez uzacīm.

Aktierim šogad apritēs 58 gadi.

Kā zināms, Banderass pērnā gada sākumā piedzīvoja sirdstrieku, tomēr ar pilnu sparu turpināja filmēties. Par mākslinieka Pablo Pikaso lomu seriālā «Ģēnijs» aktieris izteicās: «Šis dzīvesstāsts ir tik aizraujošs! Esmu ļoti priecīgs par iespēju izstāstīt autentisku stāstu par vienu no pasaulē inovatīvākajiem gleznotājiem.»

Seriāla producents Rons Hovards: «Lielais vizionārs Pablo Pikaso ir celmlauzis, kura darbi ir ietekmējuši gan mākslu, gan kultūru, tādēļ tas ir perfekts stāsts «Ģēnija» otrajai sezonai. Antonio bija dabiska izvēle, jo viņš tāpat kā Pikaso dzīvē nepazīst robežas. Tas piešķir autentiskumu mūsu darbam. Banderass ir plaša diapazona aktieris, un, manuprāt, viņš lieliski atainos šā brīnišķīgā un neparastā mākslinieka dzīvi.»

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu