«Seksa un lielpilsētas» zvaigzne atbalsta kolēģes nodomu kandidēt uz gubernatora amatu

LETA
«Seksa un lielpilsētas» zvaigzne atbalsta kolēģes nodomu kandidēt uz gubernatora amatu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kristīne Deivisa un Sintija Niksone
Kristīne Deivisa un Sintija Niksone Foto: Reuters/ScanPix

ASV televīzijas seriāla «Sex and the City» («Sekss un lielpilsēta») aktrise Kristīne Deivisa paudusi atbalstu seriāla kolēģes Sintijas Niksones nodomam kandidēt uz Ņujorkas štata gubernatora amatu.

«Esmu ļoti lepna par Sintiju Niksoni. Nevienam vairāk par viņu nerūp tas, lai katrs cilvēks pieredzētu labas pārmaiņas tiktu pie labas izglītības. Es zinu, ka viņa varētu būt izcila gubernatore,» vietnē «Twitter» ierakstījusi Deivisa, kas telekanāla HBO seriālā atveidoja Šarloti.

Niksone - advokātes Mirandas Hobsas lomas atveidotāja - pirmdien, 19. martā, pavēstīja, ka mīl Ņujorku un kandidēs uz gubernatora vietu.

51 gadu vecā aktrise solīja cīnīties par veselības aprūpes sistēmas uzlabošanu, Ņujorkas metro sistēmas modernizēšanu un cīnīties pret «masveida ieslodzīšanu».

«Mums apriebušies politiķi, kuriem vairāk rūp avīžu virsraksti un vara, nekā mēs,» pavēstīja Niksone, piebilstot, ka lietām ir jāmainās.

Aktrise norādīja, ka lepojas ar to, ka mācījusies valsts skolā, un sūta savus bērnus valsts skolās, taču atzina, ka pašreizējā situācija viņai iedvešot bailes.

Niksone septembrī gaidāmajās Demokrātu partijas pirmsvēlēšanās sacentīsies ar esošo Ņujorkas štata gubernatoru Endrū Kuomo un bijušo senatoru Teriju V. Gipsonu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu