TV ekrānos būs redzams jauns pašmāju šovs - «Superome»

Sejas.lv
TV ekrānos būs redzams jauns pašmāju šovs - «Superome»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

No 22. marta ceturtdienās plkst. 21.10 kanālā LNT būs pārsteidzošs, neredzēts raidījums, kurā improvizators Rihards Sniegs iepazīstinās savu 74 gadus veco omi Rasmu ar dažādām jauniešu iemīļotām aktivitātēm, populārām jaunajām tehnoloģijām, sociālajiem portāliem un lietotnēm jeb aplikācijām.

Ir teiciens, ka mēs esam tik veci, cik jūtamies, taču viegli ir tikai runāt, darīt – tas ir kas cits… Dzīvot līdzi visam jaunajam nozīmē nemitīgu mācīšanos, un tas, protams, nav viegli nevienā vecumā. Kur nu vēl labākajos gados! Turklāt mūsdienās Latvijā pastāv liela plaisa starp paaudzēm un seniori bieži vien ir tikpat kā izolēti no mūsdienu aktualitātēm un sabiedriskās dzīves. Tādēļ Rasmas kundze ir īsta Superome, jo viņa ir gatava iepazīt un izmēģināt dažādas pārsteidzošas un pat ekstrēmas izklaides, ko iemīļojuši jaunieši un viņas mazdēls. Šajās desmit raidījuma sērijās Rasmas kundze kopā ar atraktīvo Rihardu dosies tetovēties, iepazīs virtuālo realitāti, nogaršos vegānu virtuvi, veiks dažādas sportiskas aktivitātes, apmeklēs baristu meistarklasi, viesosies radio raidījumā, ies uz šautuvi, mācīsies braukt ar automašīnu, apgūs repošanu un hip hop deju mākslu un vēl daudzas citas aktivitātes.

Superome: «Šis raidījums man ir milzīgs piedzīvojums un izaicinājums vienlaikus. Mazdēls mani «izvedis» ārpus mājas un prom no ikdienas rutīnas. Redzu, kā dzīvo jaunieši 21. gadsimtā, un nu arī pati izbaudu tādu dzīvi. Nekad nebiju domājusi, ka es kādreiz uz ko tādu savā dzīvē parakstīšos. Visvairāk no visiem piedzīvojumiem man atmiņā palikusi baristu meistarklase, brauciens ar «Zērgli» virs Gaujas senlejām, bungu studijas apmeklējums un viesošanās LNT televīzijā, satiekot tur strādājošos sabiedrībā pazīstamos cilvēkus. Nezinu, vai, redzot manus trakos piedzīvojumus, kāda ome nenobīsies, bet iespējams, ka kāds mazbērns, kurš līdzīgs manam Rihardam, iedvesmosies savu vecvecāku iepriecināšanai līdzīgā veidā.»

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu