Valmieras teātris ar komēdiju «Nepabeigtās kāzas» viesosies Rīgas Krievu teātrī

LETA
Valmieras teātris ar komēdiju «Nepabeigtās kāzas» viesosies Rīgas Krievu teātrī
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: foto autors: Matīss Markovskis

2. martā plkst.19 Valmieras teātris ar komēdiju «Nepabeigtās kāzas» Vara Braslas režijā viesosies Rīgas Krievu teātrī, informē Valmieras drāmas teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas vadītāja Zane Ceriņa.

Par cilvēku krāpšanu policija aizturējusi divus pilsoņus, kuri uzdevās par neesošas firmas darbiniekiem. Krāpnieki slēdza fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu, saņēma naudu avansā un nozuda. Izrāde jāskatās ļoti uzmanīgi, varbūt bez profesora Kronīša ģimenes arī jūs esat apkrāpto vidū!

«Šī nav pirmā reize, kad strādāju ar izcilo kinoscenāristu, kāds viņš ir pirmām kārtām, un dramaturgu Alvi Lapiņu. Man viņa smeķīgais humors vienmēr ir bijis sirdij tuvs. Izrādē nerisināsim globālas pasaules problēmas - vaimonoloģija man ir apnikusi, labāk paskatīsimies, kas notiek mums deguna priekšā vienā ģimenē. Tas ir daudz interesantāk,» par iestudējumu saka Brasla.

Iestudējuma radošajā komandā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, komponists Emīls Zilberts, video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis un gaismu mākslinieks Māris Salmanis.

Izrādē piedalās: Januss Johansons, Vizma Kalme, Regīna Devīte, Ģirts Rāviņš, Arnolds Osis, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute, Krišjānis Salmiņš, Uldis Sniķers, Baiba Valante un Elīna Dambe vai Madara Bore.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu