Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Maligina meitas izmetušas no mājām Elīnu, viņas bērnu un māti

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Aizsaulē aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina intervijā ar žurnālu «Privātā Dzīve» atklāja, ka vīra meitas esot padzinušas viņu no ģimenes mājām.

«Pēc Valērija nāves viņa meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva ir pārtraukušas normālu ģimenes locekļu komunikāciju, kas iepriekš eksistēja. [..] Izmantojot manu emocionālo stāvokli, tiku faktiski izlikta uz ielas no mūsu ģimenes dzīvesvietas bez mantām, drēbēm, saviem un mana bērna personiskajiem dokumentiem,» izdevumam pastāstīja Maligina.

Arī viņas māte tikusi «izēsta» no Valērijam piederošā īpašuma Jūrmalā. Elīna apgalvo, ka pēc mantojuma aizgādņa pavēles mājā, kurā dzīvoja viņas māte, atslēgta elektrība, kas nodrošināja arī apkuri.

Maligina žurnālam «Privātā Dzīve» pavēstīja, ka ir nomainījusi advokātu, lai «nodrošinātu Valērija Maligina patiesās pēdējās gribas izpildi».

Kā jau ziņots, šā gada janvāra vidū nolasītais testaments paredz, ka Maligina daļas uzņēmumos AS «Olainfarm» un SIA «Olmafarm» vienādās daļās mantos viņa trīs meitas, no kurām divas ir pilngadīgas. Kā informēja «Olainfarm» pārstāvis, valdes loceklis Salvis Lapiņš, atbilstoši testamentam mantinieki turpmāko piecu gadu laikā nedrīkstēšot atsavināt vai dāvināt mantotās uzņēmumu daļas.

Elīna Maligina šajā testamentā nav minēta. Ņemot vērā, ka abus vienoja laulības saites, viņai kā aizgājēja sievai atbilstoši likumam ir tiesības pretendēt uz sev neatņemamo mantojuma daļu, kuras viņa nolēmusi izmantot.

Februāra sākumā Jūrmalas pilsētas bāriņtiesa par decembrī aizsaulē aizgājušā zāļu ražotāja AS «Olainfarm» lielākā īpašnieka Valērija Maligina mantojuma aizgādni iecēla viņa vecāko meitu Irinu Maliginu.

Maligina vecākās meitas pēc tiesas lēmuma publiski paziņoja, ka darbs pie līdzšinējo zāļu ražotāja «Olainfarm» attīstības plānu un stratēģiju izpildes turpināsies, atzīmējot, ka jau pašlaik viņas ir «Olainfarm» mazākuma akcionāres un arī turpmāk vēlas saistīt savus profesionālās darbības plānus ar «Olainfarm» un citiem uzņēmumiem.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Maligins mūžībā aizgāja 2017. gada decembrī 52 gadu vecumā.

Maligins tieši un ar SIA «Olmafarm» starpniecību bija lielākais «Olainfarm» īpašnieks. Maliginam pilnībā piederošajai «Olmafarm» piederēja 42% «Olainfarm» akciju, bet Maliginam tiešā veidā - 26% akciju.

«Olainfarm» nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā. 2017. gada deviņos mēnešos «Olainfarm» koncerns strādāja ar 90,384 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,9% vairāk nekā 2016. gada attiecīgajā periodā, bet grupas peļņa samazinājās par 15,1% un bija 6,598 miljoni eiro.

Laikraksta «Dienas Bizness» pērn veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7. vietā ar 70 miljonu eiro turību.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu