Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

DJ Rudd un Māra Upmane-Holšteine izdod jaunu singlu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: ltv/Publicitātes

Jau otro reizi Māra Upmane-Holšteine apvienojas kopprojektā ar DJ Rudd (Rūdolfs Budze) un nāk klajā ar jaunu dziesmu «Ja vienu dienu», kuras pirmsākumi meklējami pirms vairākiem gadiem.

«Dziesmas stāstam ir interesanta vēsture. Pēc iedvesmojošas vokālās meistarklases Māra mēģināja sarakstīt melodiju sev neraksturīgā žanrā. To rakstot, šķiet, viņa domāja par džezu. Māra man parādīja šo skici, taču vēlāk šīs dziesmas veiksmīgākais aranžējums pazuda līdz ar sabojājušos cieto disku. Dažādu apstākļu dēļ mēs nekad to nerealizējām, taču ideja par šo dziesmu man vienmēr «dzīvoja pakausī». Pēc mūsu pirmā kopdarba, singla «Atver logu», radās sajūta, ka nu ir pienācis laiks dziesmu «Ja vienu dienu» restaurēt un nodot klausītājiem,» tā par dziesmas tapšanu DJ Rudd.

Māra uzsver: «Strādāt kopā ar DJ Rudd ir viegli, jo mūs vieno ilgu gadu draudzība un līdzīga muzikālā izjūta. Ar šādiem kopprojektiem DJ Rudd iedvesmo mani iziet ārpus ierastajām krāsām un pavērst muzikālo apvārsni plašāk. Rezultāts vienmēr ir pārsteidzošs man pašai, un ir interesanti vērot, kurp process aizved.»

Māra ar DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, taču pērnā gada jūnijā pirmo reizi apvienojās duetā, izdodot singlu «Atver logu», kas sevi veiksmīgi pierādījis radiostacijās un nominēts «Zelta mikrofona» kategorijā «Radio hits».

Dziesma digitāli drīzumā būs pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, iTunes, Deezer u. c.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu