«Lielais dzintars» aicina bērnus uz koncertuzvedumu «Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi»

TVNET
«Lielais dzintars» aicina bērnus uz koncertuzvedumu «Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Lielais dzintars"
"Lielais dzintars" Foto: publicitātes

12. februārī Liepājas koncertzāle «Lielais dzintars» aicina jaunākos apmeklētājus, pasniedzējus un ģimenes uz diviem koncertuzveduma «Jaunākie Sīpoliņa piedzīvojumi» seansiem pulksten 10 un 12, informē Elizabete Hartmane, SIA «Lielais dzintars» sabiedrisko attiecību vadītāja.

Mazais un drosmīgais Sīpoliņš grib atbrīvot no cietuma visus netaisnīgi ieslodzītos. Bet, lai to izdarītu, viņam būs jāsadraudzējas ar Ķirsēnu, Zemenīti un labo Kurmieni. Ceļā viņš satiks arī Ķirbīti, Mellenīti, raudulīgo Hercogu Mandarīnu, dusmīgo Bruņinieku Tomātu, nejaukās grāfienes Ķirses un neizlēmīgo Advokātu Zirni.

Kā viss risināsies, apmeklētāji uzzinās noklausoties koncertuzvedumu, kurā līdzās populārām latviešu dziesmām ieskanēsies arī skaistā un aizrautīgā itāļu mūzika, kā arī tango un tarantellas ritmi.

Muzikālā koncertuzveduma lomās iejutīsies Latvijā labi zināmi mākslinieki: Sīpoliņš - Agnese Egliņa (klavieres), Ķirbītis - Guna Šnē (čells), Mellenīte - Elīna Endzele (sitaminstrumenti), Tomāts/Mandarīns - Sergejs Jēgers (kontrtenors), Zirnis - Dmitrijs Bubins (cirka mākslinieks), Grāfienes Ķirses - Sigita Razminoviča un Laima Igaune (flautas). Piedalās: Rīgas Doma kora skolas un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi. Koncerta vadītāja - Karina Bērziņa.

Koncerta auditorija - bērni no 3 gadu vecuma, ģimenes, jaunāko klašu skolēni.

Norises vieta: Lielā zāle. Koncertuzvedumu organizē koncertzāle «Lielais dzintars» sadarbībā ar VSIA «Latvijas Koncerti». Norisi finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Liepājas pašvaldība.

Biļetes nopērkamas koncertzāles «Lielais dzintars» informācijas centrā, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Īpašs piedāvājums grupām. Pērkot vismaz 10 biļetes, vienas biļetes cena - 3.50 eiro. Grupas pavadošajai personai - ieeja bez maksas. Īpašā piedāvājuma biļetes var rezervēt un iegādāties visās «Biļešu paradīzes» klātienes kasēs un koncertzāles «Lielais dzintars» informācijas centrā.

Koncerts vienā daļā. Aptuvenais norises ilgums: 50 minūtes.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu