Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noklausies: «Misters & Nospiedumi» un Alise Joste «Jēkabam»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Folk-hiphopa apvienība «Misters & Nospiedumi» sadarbībā ar dziesminieci Alisi Josti radījuši skaņdarbu «Jēkabam». Dziesma ir no gaidāmā «Misters & Nospiedumi» albuma, kas visos straumēšanas servisos būs pieejams no 1. februāra.

«Šī dziesma ir veltījums manam dēlam Jēkabam. Man ir tā laime būt tētim, un šo savu prieka sajūtu vēlējos ielikt dziesmā. Būt tēvam ir liels notikums, tāpēc uz dziesmu vēlējos piesaistīt kādu īpašu viesi. Alisi Josti reiz dzirdēju koncertā, un mani pārsteidza viņas dvēseliskais un maigais dziedājums. Domājot par šo dziesmu, man uzreiz bija skaidrs, ka nepieciešams pieaicināt tieši viņu,» skaņdarba ideju skaidro Misters.

Dziesma radīta, sadarbojoties dažādu žanru mūziķiem, katram skaņdarbā parādot savu unikālo rokrakstu. Ritma daļu ir veidojis reperis un producents ansis, kā arī producents Noitro, tekstu autors – Misters, vokāls – Misters un dziesminiece Alise Joste, kokli spēlē Edgars Zilberts, basģitāru - Audris Ločmelis.

«Dziesmā nolēmu piedalīties, jo esmu atvērta dažādiem projektiem. Man šķiet aizraujoši redzēt, kas notiek, kad satiekas divi dažādi žanri un darba prakses. Tur neizbēgami rodas kas jauns. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Prieks, ka nenobijos teikt «jā»,» pauž Alise Joste.

Alise Joste
Alise Joste Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Skaņdarbs «Jēkabs» ir iekļauts jaunajā «Misters & Nospiedumi» albumā, kurā tāpat ietverta jau plašāku atpazīstamību guvusī dziesma «Darbu raugi», kuru Misters radījis sadarbībā ar postfolkloras mūziķi Imantu Nīgali.

Vienlaikus ar jauno dziesmu tiek izziņota «Misters & Nospiedumi» turneja pa Latviju:

10.02.18. Talsi, Soundn'Soul

23.02.18. Rīga, Kaņepes Kultūras centrs

24.02.18. Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija

10.03.18. Alūksne, Cita Opera

31.03.18. Cēsis, FonoKlubs

13.04.18. Rēzekne, Ausmeņa kebabs

14.04.18. Daugavpils, Artilērijas Pagrabi

20.04.18. Valmiera, Tinte

12.05.18. Liepāja, WISE

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu